Zanimam se za tapeciranje sprednjih dveh sedezev za vw t5. Kaksna bi bila cena za dvobarvno usnje? Hvala za vas odgovor. Lp
Pozdravljeni, pretapeciranje stolov. Hvala, lp.
obnova usnjenega troseda Meblo
Pozdravljeni, potrebujem tapeciranje enega manjšega foteljčka. Blaga nimam, ali ga imate vi na izbiro? LP
Pozdravljeni, želeli bi popraviti/zamenjati zunanjo usnjeno prevleko na vratih, ker se nam je strgala. Pošiljam vam slike in mere vrat. Če merim od roba do roba so vrata mere 83cm * cm. Na slikah so vidna vrata, slikal sem tudi raztrganino od blizu, ker je dobro viden material ter na kak način je vpeto v vrata. Vrata se nahajajo v Ljubljani (Župančičeva jama - Bežigrad), lahko se tudi snamejo za par dni, v kolikor jih nesete na drugo lokacijo. V kolikor bi bila cena OK bi popravili tudi ta druga vrata na sliki, kjer gre za isti problem (malce ratzrgana iz zunanje strani). V vsakem slučaju bi popravili samo zunanji del, notri so vrata OK, iščemo pa seveda čimbolj podoben material. Prosim za ponudbo torej za 1 stranico vrat v primeru da se dogovorimo za 1 ali 2 vrat ter pričakovan čas izvedbe.
Zanimam se za obnovo obstoječega raztegljivega troseda, ki služi za ležišče. Ker je ležišče (vzmeti) izrabljeno, bi bilo potrebno namestiti nove. Ker nam je izgled obst. troseda všeč, bi ga radi samo pretapicirali. V kolikor pa bi se izkazali, da to ni možno, pa bi rabili novega. Prosim za okvirne ponudbe.
Pozdravljeni, kavč cm z ležiščem Hval, lp.
Zanima me cena prevlek za BMW 2 gran tourer. Spredaj+Zadaj. Kombinacija usnje+alkantara.
Imam kotno sedežno ki je sedaj umetno usnje in se je začelo luščit. Je bele barve Rad bi ga dal preobleči ,ker je vse ostalo v redu.