Živijo. Lokacija objekta, obala, streha 20 stopinj, že izvedena napeljava na streho objekta in v kotlovnici. Gre za zamenjavo dotrajanih in poškodovanih kolektorjev, ki so prikljopleni na TČ z l zalogovnikom sanitarne vode. Tolikšna je količina ogrevane vode. Ponudba naj zajema, demontažo 5 obstoječih panelov (1,0x2,0m) ter obstoječe podkonstrukcije v kolikor ni možna uporaba le te, priklop na obstoječo napeljavo iz bakrenih cevi, nova izolacija bakrenih cevi na strehi v dolžini 15 m. Lep pozdrav
Zanima me gretje oz. dogrevanje sanitarne vode in gretja hiše, montaža, vzdrževanje...
Zanimam se za nakup in montažo kolektorjev za sanitarno vodo. V hiši je 5 porabnikov. Streha je pokrita s strešniki Bramac klasik. Po zimi ogrevamo sanitarno vodo na drva. Prosim za informativno ponudbo.
Pozdravljeni, prosim za ponudbo za kolektor za ogrevanje sanitarne vode, hvala in lp
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za solarni sistem. Lahko me kontaktirate. Hvala in lp.
Zdravo, ogrevanje sanitarne vode, pomoc ogrevanju, imam 2 zalogovnika l z spiralo za soncne kolektorje. delovanje skozi celo leto, hvala in lp
Pozdravljeni, želimo si urediti solarni sistem. Lahko me kontaktirate. Hvala.
Sončna elektrarna z polnilnico
Imamo že vgrajeni zalogovnik l v katerem je izmenjevalec toplote za sanitarno vodo in še prosti izmenjevalec toplote za kolektorje. Predvidevam vakumske cevne kolektorje (3 krat 20cevi), povezovalna cev je dolga 20m, dolžina strehe je 7m obrnjena proti zahodu.