Montaža novega bojlerja pred cca 3 meseci, vceraj so vse “statusne” lučke ogasnile. V vtičnici kjer je bojler je elektrika in deluje normalno a od vtičnice do bojlerja ni očitno elektrike. Bojler je star cca 3 mesece.
Menjava plinskega kotla z pečjo na polena. Z zalogovnikom ter pripravo za ekosklad.
Pozdravljeni, kotel na plin bi mogao biti najmanjši ki je dobavljiv in da zadostuje moč za 55 m2 ogrevanja ki bo na radijatore. Hvala, lp.
Ogrevanje na pelete in drva z montažo kompletne inštalacije radijatorjev. Hvala, lp.
Potreboval bi kamin na pelete ki ogreva redijatorje 60m2. Lp hvala
Sedanja peč je potrebna zamenjave
Zanimam se za kombinirano peč drva peleti. Kolk kw peč rabim za m2 In če je možno obročno odplačevanje?
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo nabave in vgradnje kompaktnega etažnega kotla na pelete moči cca 20 kW. Kotel bi se priključil na obstoječe dvocevno centralno instalacijo, vzporedno h plinskemu kotlu. Novi kotel bi moral biti relativno malih dimenzij, saj je pristor v atrijski hiši zelo omejen (utility).
Pozdravljeni, prosim za ponudbo stalno 90m2 in občasno 60m2. Hvala, lp.
Zanimam se za zamenjavo peči na drva z zalogovnikom. Ali toplotna črpalka z radiatorskim gretjem. Potrebujem nasvete. Hvala in lep pozdrav.