pozdravljeni,potrebujemo svetovanje in ureditev okolice, hvala l.p. Skupaj je vrta: 30m2 LP
Popravilo, oziroma izgradnja nove škarpe. Pred tem sanacija odvodnjavanja iz strehe hiše, ker se nahaja pred škarpo. Pred pričetkom izgradnje je potrebno odstaniti tudi manjšo leseno barako. Vsekakor pa je potreno opraviti ogled stanja pred izdelavo predračuna potrebnih del. Dimenzije: Dimenzije: 15m x 2,5m x 30cm. Hvala, LP
Dimenzije: Potrebujemo betonski parapet za ograjo in sicer dimenzija: dolžina 35 m, višina nad zemljo 20 cm in debelina 15 cm.
Potrebujem postavitev betonskih robnikov cca 20m in polaganje pranih plošč cca 5 m2. Lp
Košnja trave okoli dveh hiš, cca m2 Ravnina. Obrezovanje. ROK: konec maja Hvala, lp
Ob obstoječi hiši bomo kupili dodatno zazidljivo parcelo na kateri je sedaj trava in sadovnjak. Parcelo bi namenili za zelenjavni vrt - visoke grede, sadovnjak in manjši podkleteni objekt - drvarnico (za orodje in klet za shranjevanje pridelkov). Pri obstoječi hiši bi odstranili visoke grede in namestili rastlinjak oz. zimski vrt.
Potrebujem nekoga ki mi bo vliu plato za nadstrešek in naredil škarpo. 4*3m - Plata cm višina in dolžina cm: škarpe.
Rad bi da se pokosi z nitko m2 cca travnate povrsine, ki je malo v hrib. Hvala in lp
Pozdravljeni, potrebujem ureditev okolice: košnja trave okoli hiše, okvirno 50m2. Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujemo košnjo v hribu in zasaditev rastlin, okvirne površine: 7 sadic (maline, ribez) presaditi, trava je rahlo v hribu. LOKACIJA: Senično 36, Križe - Tržič Hvala, LP