super izkušnja od začetka do konca. Delo je bilo opravljeno natančno in hitro, praktično brez sledov trave okoli poti. Poklicala sem ga in odziv je bil takojšen, rokov se je držal v minut natančno. Povrh vsega deluje zelo zanesljivo, zato ga bom gotovo spet poklicala
košnje in obrezovanja se je lotil hitro in natančno – končni rezultat je bil res vrhunski. Mitja je bil izredno prilagodljiv glede termina, prijazen v komunikaciji in odziven, skoraj takoj je odgovoril na vsako vprašanje. Račun me je prijetno presenetil, cena je bila poštena. Z veseljem ga pokličem spet!
od prvega klica do zadnjega pograbljene trave je šlo vse gladko. Gospod je bil res prijazen, izjemno prilagodljiv in se je odzval skoraj takoj. Prišel je točno ob dogovorjeni uri, delo opravil natančno, trato pokosil kot po ravnilu in veje obrezal brez poškodbe grmovja. Cena je bila poštena, brez skritih dodatkov, zato mu z veseljem zaupam okolico tudi naslednjič
Fantje so delo okoli hiše opravili res natančno – trava postrižena enakomerno, živa meja lepo oblikovana. Brez težav so se prilagodili mojemu urniku in še isti dan odgovoorili na vsa vprašanja. Ves čas prijazni in zaupanja vredni, cena pa korektna, brez skritih presenečenj. Definitivno jih pokličem spet
Zelo natančen, prijazen, zanesljiv!
Pozdravljeni, potrebujemo izvajalca za ureditev okolice, malo pomoči okoli vrta. Hvala in lp.
Pozdravljeni. V bloku smo izgubili izvajalca, zato iščemo novega za košnjo trave in rezanje žive meje. Naš naslov je Šolska 8 Limbuš. Hvala in lep pozdrav.
Pozdravljeni! Prosim za ponudbo za obrezovanje cipres v okolici Ptuja. Cipres je cca višine cca 2m. Potrebno jih je obrezati na na določeno višino ter obojestransko bočno poravnati. Ciprese so posajene v vrsto in tvorijo nepretrgano linijo. Hvala in lp.
Pozdravljeni, potrebujemo lepo košnjo vrtička, ker gre hiša v prodajo. Gre za vrstno hiško. Hvala za ponudbe in lep pozdrav!
Potrebujemo obrezovanje žive meje, cca 50m. Kasneje, jeseni, imamo pa še za porezati ciprese. Hvala in lp.
Pozdravljenimi! Potrebujemo košnjo trave (gre za cca m2), oziroma ureditev okolice (obrezovanje žive meje, itd...). Hvala in lp.
Pozdravljeni! Na ajdovcu, Boršt pri Dvoru imam parcelo v velikosti cca kv.m.. Teren je strm, vendar ne zelo. Na parceli je tudi nekaj kamnov, zato se kosi z nitno kosilnico, nekaj pa tudi z rotacijsko. Lp
Potrebujem košnjo trave, odstranitev plevela med tlakovci, obrezovanje cipres in odvoz lesenega materiala. Hvala in lp.
Pozdravljeni! Potrebujemo izvajalca, pregled in nasvet, gre za vrt / rastline. Hvala in lp.
Pozdravljeni! Potrebujemo obrezovanje grmičevja v atriju (atrij dolg okoli 10m) + odvoz obrezanega grmičevja. Hvala in lp.