Pozdravljeni prosim za ponudbe za predelne stene. Hvala za ponudbe.
Pozdravljeni, na našem bloku so zamenjali streho, oz. je to še v teku. Ker so iz nekega razloga streho nekoliko dvignili so pri strešnih oknih, ko so jih vrnili nazaj, zdaj cca 7 cm špranje okoli in okoli vsakega od njih (3 strešna okna imam). Čeprav se mi zdi, da bi to moralo biti del sanacije strehe, upravnik vztraja, da je to znotraj stanovanja in moram to urediti sama. Skozi špranje piha, zato bi to rada čim prej uredila. Prosim za ponudbo. Hvala.
imam 4 podstrešne sobe z lesenimi stropvi z opažem, rad bi ta opaž oblekel z mavčnimi ploščami . zanima me koliko traja izvedba del plus okvirna cena, z materialom. hvala MIKUŽ
Pozdravljeni, potrebujem spustit strop. prosim za ponudbo oziroma klic, da vam kaj več Hvala in lep pozdrav,
Pozdravljeni, potrebujem izvajalca za knauf ( strope), izvedba bi bila marca meseca. gre za 88 m2 stropa. Hvala za ponudbo.
Pozdravljeni, prosim za ponudbe. Želim spustiti strop za 20 cm. hvala in lp.
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za polaganje knaufa. Hvala, lp.
Pozdravljeni, postavitev predelne stene velikosti ... 2,7 m V in 5.1 D Hvala, lp.
Na podstrešju bi naredil strop približno 8x7 m na vrhu izolacija 15 cm. Toliko da je podstreha zaprta.