Gre za prenovo mansarde in vgradnjo 5 strešnih oken. Potrebna bi bila tudi menjava strehe in izolacije, ki je stara. Hiša je velika cca 13x10m. Strehe še nimamo izmerjene.
Pozdravljeni, potrebujemo izvedbo nove strešne konstrukcije m2 / deskanje, folija, zračni most, v Žalcu ( samo delo). Hvala, lp
Pozdravljeni, prekrivanje strehe, okvirno m2. Lp
Atrijska vrstna hiša v naselju Pod Plevno. Hiša je prekrita s strešniki Kikinda, leto . Okrog morebitne izolacije pa se dogovorimo osebno pri ogledu.
Pozdravljeni, prekrivanje strehe. Lp
Štirikapnica. Potrebno še 12 stresnih oken. Lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo za prekrivanje strehe. Hvala, lp
Obstojeco kritino tegola na nadstresnici zelim prekriti z novo, na staro bi polozil le vodoodporno folijo.Ali je to tehnicno ok ? Zlebov i obrob po mojem mnenju ni potrebno spreminjati.
Gospodarski objekt smo delno porušili. Sedaj bi porušili streho, objekt tako znižali in na ta objekt dali poševno streho z nadsreškom, cca 58 m2.