O nas: Montaža notranje opreme(kuhinje, garderobne omare, spalnice, itd). Vgrajevanje notranjih vrat. Polaganje talnih oblog(gotov parket, laminat, vinil, itd). Vse storitve vam opravimo kvalitetno, natančno in po konkurenčnih pogojih. Veselimo se vašega povpraševanje in sodelovanja.
Kuhinjo bi sestavljal en polotok ter linija ob 2 stenah. Prilagam skice z merami, kako naj bi bila priblizno velika. Visece omarice ob eni steni so že v streho, zato bi morale biti delno poševne. Prilagam slike za lazjo predstavo. Rok za izdelavo in montazo bi bil junij.
Prosila bi za izriis in predračun kuhinje lp
Pozdravljeni. Izdelava 4 omarice brez front mere 2x (45x35x72), 1x (30x58x82), 1x80x58x82cm. Ter pult 1,4m x 60. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Gre za vhodna vrata, kjer je odstopila deska, ker nekdo brcnil v vrata. Najlepša hvala za odziv.
Kopalniško pohištvo
Pozdravljeni! Stanovanje je v bloku 1. nadstropje, ki ga bomo adaptirali do konca julija. Želeli bi tudi novo kuhinjo. Prosim kontaktirajte me.Hvala in lep pozdrav
zamenjal bi obtsoječo streho na balkonu za novo z prozorno kritino. dimenzije cca xcm.
Zanimam se za izdelavo pulta nad pralnim in susilnim strojem ter okoli umivalnika. Pult okoli umivalnika bi bil manj globok cca 50cm. Slike trenutnega stanja in približna želja v prilogi. Dolžina celotnega pulta bi bila 2.18cm. Poleg tega bi pod umivalnikom želela se omarico v širini 90 cm in viseci omarici (skupna dimenzija x70cm). Prosila bi za ločeno ponudbo samo za pult in za celoten sestav.
Pozdravljeni, potrebujem masivno mizo in izdelavo stopnic. Hvala in LP
Potrebujem oblačenje betonskih stopnic z hrastovim lesom. Stopnice so zavite. Poleg pa potrebujem tudi ponudbo za izdelavo masivne mize iz hrasta, katereg smo posekali in imamo plohe debeline 5cm. Dimenzije mize je xcm. LP,