Pozdravljeni! Potrebujem izvajalca za izvedbo podesta dimenzij x x 40 cm s predali in polico pod stropom. Površina na vrhu naj bi bil iveral ali nekaj podobnega bele barve. Poleg tega potrebujem 2x "steno" v obliki lestve (glej skico), ki bi bila vpeta med tla in stropom na način, da tla ostanejo nedotaknjena. Steni sta dolgi ena , druga cm. Hvala za ponudbe in lep pozdrav!
Pozdravljeni! Potrebujem pohištvo za dnevno sobo, knjižne police do stropa, pisalna miza, linija zaprtih predalov pod policami. Hvala in lp.
Pozdravljeni, 7xx so približne dimenzije vrat, Hvala in lp
Pozdravljeni! Potrebujem desko za pisalno mizo cc90x + menjava front na predalih. Hvala in lp.
Pozdravljeni, V prilogah imate vse potrebno, Hvala in lp
Pozdravljeni! Potrebujemo notranja vrata: 90*. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Želela bi novo omaro in pisalno mizo za dve punčki, lahko ravno ali kotno. Plus tri poličke. Približna mera omare 3,5m v dolžino in v višino 2,5m. Za mizo pa 1,5m x2. Poličke 3 različne dimenzije ali mogoče kvadratki. Prosim če mi pošljete predloge na mail. Zaradi službe se težko oglašam na telefon. Hvala za razumevanje. M.
Pozdravljeni! Iščem čim bolj praktično rešitev za na novo opremit kuhinjo v dnevno-bivalnem prostoru (+ jedilnico in dnevni prostor kot opcija). Okvirni gabariti so cm*cm, instalacije že zaključene glede na postavitev aparatov v priloženi shemi. Kuhinja naj bo svetlega modernega design-a, čim več delovnih površin. Ostalo prilagojeno družini z 2 malima otrokoma. Lokacija: Postojna Kontakt na mail ali telefon (popoldanske ure). Lep pozdrav
Pozdravljena, Notranja vrata in podboji , vsa vrata imajo nadstvetlobno okno. 5 kos 75x, 1 kos 85x. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Prosim za ponudbo. Dvižna postelja z omaro. Dimenzije : (4m x 3,4). Hvala in lp.