Pozdravljeni, potrebujem prekrivanje strehe. Hvala, lp
Pozdravljeni, cca. 60 m2 je stare strehe- potrebno je zamenjati strešnike, letvice, stare strešnike odpeljati in utrditi žleb za vodo. Hvala, LP
Pozdravljeni! Želel bi zamenjati obstoječo poškodovano kritino na garaži - dvokapnica. Hvala, LP
Lep pozdrav! Obnoviti želim 35 let staro ostrešje! Lesena konstrukcija je še v dobrem stanju. Podrobneje bi bilo potrebno preveriti, če je treba zamenjati katerega od Šperovcev. Streha je dvokapnica. Dolžina kapa je 12.6m Dolžina špirovca pa 4.3m na eno stran ter 11.6m na drugo. Naklon je 14°. V celoti bi bilo treba ostrešje polatati in urediti toplotno in hidro izolacijo. Zamenjal bi vse žlebove (cca. 26m polkrožnih in 9m cevnih) in prehode na dimnike (3je dimniki cca. 60x60) Pri izberi kritine bi vas prosil za svetovanje, Nagibam se h opečni kritini primerni za omenjeni naklon. Projekt bi rad izvedel v letošnjem letu. V naprej hvala za informacije!
Pozdravljeni, hiša je na L. Želim izolacijo na tegoli. Nujno ogled. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujemo menjavo strehe za dvojčka (hiša). Hvala, lp
Spoštovani. Želim prekriti streho starega senika - višina slemena 5m . Trenurno je na strehi betonski strešnik, ki je dotrajan.. Streha je velika m2 . Ves materjal za streho nabavim jaz. Pokrivalo naj bi se z Golobom dobava moja skrb. Potrebno je razkriti obstojeečo streho- prikolico zagotovim . Stare strešne late bo potrebno odstraniti in zamenjati z novimi,ki jih pripravim sam. Naklon strehe je 32 stopin. Se pravi potrebujem razkritje, letvanje, pritrditev obrobe, pokrivanje. Hvala, lep pozdrav ,
Pozdravljeni, Trenutno je na strehi tegola, ki jo je potrebno obnoviti, saj streha ob večjih nalivih malo pušča. Zanima me za prekrivanje ali s tegolo ali pa z drugo lažjo kritino (torej se tegola ohranja kot sekundarna kritina). V tem primeru je potrebno izdelati ti nove obrobe in prestaviti žlebove. Hvala in lp
Popolna obnovitev starega gospodarskega poslopja, z nosilnimi stebri, tramovi
Potrebujem prekrivanje strehe. Trenutna kritina je opečna. Hvala in LP