Pozdravljeni, Želela bi popraviti tlakovce, prekopati vrt in nasuti kamen
Potrebno je razkopati hišo, uredit hidroizolacijo in naredit komplet drenažo. Potreben je manjši bager saj ni ogromno prostora okoki hiše ( cca 2m širine)
Potrebujemo izkop, armaturo, ploščo...za nezahtevni objekt za m2
Pozdravljeni, iščem izvajalca za izkop in odvoz nabranega materiala iz potoka. Globina izkopa bi bila okoli pol metra. Lp
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za opravila asfaltiranja in urejanja dvorišč, okolice hiše. Lp
K hiši Limbuška graba 24 imamo gramozno dovozno pot cca 50 m in gramozno dvorišče cca 50m2 kot priključek s ceste , kjer je položena nova kanalizacija in je v fazi asfaltiranja. Želimo si to asfaltirati in ustrezno urediti odvodnjavanje. Prosimo za ogled in ponudbo čim prej, izvedbo po dogovoru.
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za asfaltiranje, cca 20 m2, kjer bo stal nadstrešek za avto. Hvala, lp
Potrebujem za čiščenje hiše in odnos pohištva iz nje. Uredit okolico. Podret nekaj dreves in sčistit. Potrebujem jih za 5-7 dni
Pozdravljeni, 35 metrov dolžine x 1,20 metra višine x 20 cm debeline. Lp
Pozdravljeni, 35 metrov dolžine x 1,20 metra višine x 20 cm debeline. Lp