Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Pozdravljeni. Manjša, vrstna stanovanjska hiša, lansko leto nova streha in fasada z ustrezno izolacijo. Ogrevanje: mestni plin, v prostorih radiatorji. Hvala, lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Lepo pozdravljeni hiša ima izolacijo sten 10 cm,pod strešno kritino 8cm in podstrešje 20 cm, radijatorsko ogrevanje na pelete (na sezono približno kg).Kakšno TČ mi priporočate, moč črpalke in tip črpalke (monoblok ali deljeno),zaželjeno je plin propan R,ker je okolju prijazen.Črpalko bi potrebovaliza ogrevanje sanitarne vode in ogrevanje prostorov. Hvala za odgovor in lep dan.
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp