Lepo pozdravljeni, potrebujem izdelavo škarpe, dimenzij: 25x1x0,30 Hvala, LP
Urejanje okolice na Gorenjskem. LP
Pozdravljeni. Imam priblizno 4 metre dolgo živo mejo. Mislim da je lovorikovec. Visoko je nekje cm. Rada bi da bi se obrezalo da bi dobilo nekakšno obliko. Hvala. Lep pozdrav.
Pozdrav Iščemo nekoga, ki bi nam zarisal dvorišče. Lp
Za 1m želim povišat obstoječo podporno škarpo v dolžini 4m in jo podaljšat v obliki črke L za 5 do 6 m v nagnjenem terenu zaradi česar se višina podaljšanega dela škarpe zmanjšuje z 2m do 0 m. Poleg tega želim še cc 17 m podporne škarpe višine 70 cm in cca 8 m podporne škarpe v višini 1,5m.
Košnja m2 travnika ob gozdu, večji del z naklonom in po dogovoru čiščenje podrasti. Hvala, LP
Utrditev in asfaltiranje ceste cca m. Lp
V priponki posiljam prereze škarp z visinami in debelinami. Dolžina vecje škarpe je cca 9m, dolžina manjše škarpe pa cca 25m
Lepo pozdravljeni, potrebujem rezanje žive meje in odvoz. Hvala, LP
Potrebujem urediti zunanjost objekta zatravitev brežine za hišo cca 5m x 30 metrov brežine, lahko v kombinaciji z opornim zidom. Takoj ali v roku 1 meseca pričetek del hvala Jani