Obnavljamo starejšo hišo, potrebni bodo tudi IR paneli. Hvala in lp
Potrebujem IR panel. Hvala in lp.
Pozdravljeni, potrebujem svetovanje, priprava in postavitev talnega gretja na toplotno črpalko (zrak/voda). Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem talno gretje. Hvala, lp
Hiša 3 etaže po m 2, ogrevano srednja etaža 75 m 2 , nastavljeno na 21 do 23 °C , Dnevna soba, kuhinja (skupaj), 2 kopalnici, in spalnica. Ena soba in klet nastavljeno na 5°C, podstrešje ni potrebno ogrevati. Zidovi 30 cm votlak + 5 cm dipester (plinobeton) + 3 x ometi cca 45 cm, dvojna zasteklitev. Stropna montaža V ogrevanih prostorih je lesen strop tako da ni potrebno razkopavati ometa. Več po telefonu ali obisku. Hvala in lp.
Pozdravljeni, potrebujem talno gretje za priklop na toplotno črpalko. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem talno gretje za priklop na toplotno črpalko. Hvala, lp
Pozdravljeni, IR panel potrebujemo za občasno ogrevanje spalnice, ker smo odstranili radiator centralne kurjave. Hvala, lp
Pozdravljeni, za novogradnjo bi potrebovali talno gretje za toplotno črpalko. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem položitev talnega gretja. Hvala, lp