Potrebujemo: -Odstranjevanje obstoječe lesene obloge, odvoz - cca 40m2 -Vgradnja izolacije (cca 5 cm) v podkonstrukcijo zab Knauf plošče - cca30m2 -Obloga iz Knauf plošč – polaganje konstrukcije in obloge iz plošč - cca 30m2 -Bandažiranje, gibsanje, beljenje -Odstranjevanje predelne stene garderoba - 4,4x2,5m -Postavljanje nove Knauf stene (konstrukcija + plošče) + zapiranje okna hodnik - 0,65x2,4 + 0,8*0,8 Prosim za ponudbe, hvala.
Barvanje z navadno belo barvo, nekaj tudi z drugo nijanso - tloris cca 50m2. Prosim za ponudbe, hvala.
2 x 8m2 Zanima me cena knauf predelne stene, ki bi poslužila kot zunanja stena v garaži. Garaža je delno zaprta s knauf stenami in delno ne. Dimenzije obeh sten so približno 2.80m x 2.80m. Želel bi zapreti garažo v celoti z montažnimi knauf stenami.
Debelina izolacije 12cm -stiropor. Hiša je visoka cca 2,5m, tako da oder ni potreben. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujemo beljenje čim prej.
Potrebno rahlo kitanje nekaterih sten (nekaj manjših luknjic in neravnin), večina sten pa je pripravljenih na barvanje (trenutno prebarvano z navadno belo barvo). Stene bi se barvale z pralno barvo (Jupol latex) v beli barvi, razen dveh sten (cca 30 m2), ki bi se pobarvali v kakšni bolj živi barvi (npr. rdeča).
Potrebujem glajenje sten - cca do m2 in stropov - cca m2. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujem kitanje in brušenje sten in stropov brez beljenja. Od tega je je stropov in sten iz suhommtažnih sistemov v površini 90m2. Klasičnih sten in stropov ki pa so obdelani z lepilom in fasadno mrežico v površini m2. Prosim za ponudbe, hvala.
V večini gre za barvanje stropa z navadno belo barvo - cca 35m2. Prosim za ponudbe, hvala.
Na fasadi je sedaj okoli 5 cm perlita, dodali bi se 10 cm stiropor ali kameno volno. Prosim ponudbo za obe varianti. Na hisi je 19 oken in balkonska ter vhodna vrata. Cokel okoli 1 m in dva manjsa okna. Garaza, balkon in manjsi prizidek brez izolacije. Odstraniti bo potrebno lesen opaz (spico) na obeh straneh. Hisa je enonadstropna z visoko podstresno - potreben je oder. Prosim za ponudbe, hvala.