Bila sem zelo zadovoljna s skrbno in dobro opravljenim delom. Dali so odličen nasvet, ekipa je prijazna in prilagodljiva, vedno odzivni in profesionalni. Držali so se rokov, delo izvedli natančno in po pošteni ceni — res zanesljiva izbira.
Izvajalec je hitro pripravil prvo ponudbo. Potem smo ponudbo še dvakrat popravili predvsem po ogledu objekta, kjer nam je svetoval še določene dodatne zadeve, ki bi jih bilo smisleno dodati. Izvedba je potekala brez problema. Po končani montaži smo skupaj preverili celotno delovanje vseh oken in izvajalec nam je dal navodila za vzdrževanje. Z okni smo zaenkrat zadovoljni.
Super izkušnja z AL-MEX d.o.o. Njihova prilagodljivost in prijaznost sta res izstopali. Celoten proces izbire in montaže PVC oken je bil brez stresa. Zelo priporočam njihovo storitev vsem, ki iščejo strokovno in prijetno izkušnjo z okni. Verjemite, ne boste razočarani!
Takoj so me iz podjetja poklicali in mi predstavili njihova okna, me povabili v njihov salon, mi poslali predračun... Montaža opravljena v roku. Zelo zadovoljna!
Primerjala sem ponudbe vseh predlaganih izvajalcev in izbrala AL MEX, pri katerem je bila cena nekje na sredini, niti najcenejša niti najdražja, poleg tega je prav takrat pri sosedu izvajal zamenjavo oken in vrat, tako da se je mimogrede oglasil tudi pri nas.. Ponudba se mi je zdela dovolj široka, cena ustrezna, prijaznost pa tudi nekaj šteje..Prav zato smo se dogovorili tudi za zamenjavo zunanjih vhodnih vrat. Vljudni, prijazni, ustrežljivi, šli so nam zelo na roko. Na našo željo so opravili tudi vsa zaključna dela.
Hitro in prijazno se je odzval. Presenetljivo hitra in kvalitetna izdelava. Hitra in zelo urejena in v celoti očiščena montaža. Najbolj seveda sem bila zadovoljna z zmerno ceno. Same pohvale!!
Ob nakupu vhodnih vrat smo izbrali smo AL-MEX d.o.o. Držali so se vsega, kar smo se dogovorili, bi jih priporočil naprej.
Dobra predstavitev... Dobra okna in vrata...
Po taki super predstavitvi in obljubah slaba izvedba in kar pride zraven ...
Vse ok!
Hitra odzivnost
Potrebujem stekleno steno namesti garažnih vrat cm -cm bile bi dvokrilne vratew in eden fiksni del 80-80-80bele barve Z žaluzijami in brez bi prosil. Hvala, LP
90x cm, enodelna, zamenjava lesenih oken, vgradnja znotraj obstoječega lesenega okvirja da obdržimo polkna. Predviden rok zamenjave do poletja.
Prosim za ponudbo z in brez montaže x 1 kom 55x84 1kom x 1kom 79x 1kom balkonska vrata x 1kom 75x 1kom balkonska vrata x 1kom 75x84 1kom x 1kom 97x 86 2kom 95x55 2kom barva bela 6 komorni profil 3 slojna zasteklitev Ug = 0,7 W/m2K.
S svetlobo na sredini ali pri krajeh. Hvala,lp, Natasa Hvala, LP
Spoštovani! Na skoraj 50 let stari hiši želim zamenjati ravno toliko stara okna. Izmerila sem okensko odprtino. Ne vem kakšnih dimenzij današnja okna sodijo v te odprtine. Obstoječa okna imajo rolete, prav tako rolete želim tudi pri novih oknih. Sedanje zunanje police so terac, notranje pa lesene. Nova okna naj bi bila bela. Kopalnica in kabinet: cca cm x cm ( 2 kosa) - sedaj dvokrilno okno brez sredinske letve (po novem pa ???) Kuhinja: cm x cm - sedaj manjše in večje okno med njima pa sredinska letev? ali pa sta to dve samostojni okni (večje okno se odpira le od zgoraj navzdol - se ga položi na nekaj in "na škarje") - po novem pa ??? Sobi na balkon: cm x cm (2 kosa) - balkonsko okno (manjše in večje okno podobno - kot kuhinjsko, isti način odpiranja kot kuhinjsko okno) 90cm x cm (2 kosa) - balkonska vrata (ob balkonskem oknu) 5 in 2x balkonska vrata Najlepša hvala in lep pozdrav,
Pozdravljeni, potrebujem vhodna vrata, dimenzij: 2.30 x 1.25 2.30 x 1 PVC Bela
Zdaj imamo stara lesena okna. x x x V kolikor ponujate, bi prosil tudi za ponudbo za lesena okna. V tem primerju barva lesa oreh. Zaključki rolet -ALU antracit barve. Hvala, lp
okna-troslojna zasteklitev.(pvc , bela)-(6 komorni sistem,(debelina profila 82,5 mm,okvir 82,5 mm,krilo 82,5mm) okno v.cm,š.-( dvokrilna)z ruletami-3 kosi okno v. cm,š.-(dvokrilna)- 2 kosa okno v.62 cm,š. cm.-(dvokrilna)-1 kos okno v. 80 cm. š. cm.-(dvokrilna) 2 kosa okno v. 85 cm. š. cm-(enokrilna) 4 kosi , za dva okna-komarnik okno v. cm, š. cm-(enokrilna) z ruleto. 1 kos okno v.82 cm, š. 94 cm-(enokrilno) 1 kos okno v. cm, š cm-( enokrilna) z ruleto- 2 kosa ,za eno okno komarnik. okno v. cm., š. 96 cm-(enokrilno) balkonska vrata v. cm.,š. cm-(dvokrilna)- 1 kos,z ruleto balkonska vrata v. cm, š. 78 cm, z ruleto Vmes zlati križ/lašnjice na sredini. Za več informacij sem na voljo. Hvala, lp
xcm, bela barva Odločamo se med dvo ali troslojno zasteklitev, zato prosim za obe ponudbi. Hvala in lp
Širina x 2x okna ter2x vrata 95 x zunaj rjava , znotraj bela. Hvala in lp