Trenutno uporabljamo Vasko, rad bi kaj čim enostavnejšega. Najlažje bi bilo prenesti podatke ali če uporabljate enak program. V vsakem primeru bi želel čim enostaneje, z majhnimi stroški prehoda na novo računovodstvo in čim več opravljenega preko spleta.
Prosim 2 ločeni ponudbi. Prva ponudba za zgoraj opisani d.o.o. Druga pa za s.p. v opisu spodaj. Prosim, če ponudbi vsebujeta vse računovodske stroške (tudi letno oddajo poročil, bilance ...) Dodatna ločena ponudba: Manca Rezar s.p. (v ustanavljanju) Izdanih računov: 6 Prejetih računov: 6 Zaposlenih: 0 DDV zavezanec nisem.
Želela bi zamenjati računovodski servis. Prosim za ugodne ponudbe.
Iščem kakovstno storitev za ceno. Prosim za ponudbo, ki vključuje vse storitve (oddaja letnih poročil, bilanc ...). Posredništvo pri prodaji.
10-20 računov + 30 dnevnih za pos terminal. 5 obračunov plač.
Zaposleni so delno sezonski: do decembra 7, potem od decembra do marca 4, potem pa spet 7. Ukvarjamo se z: Avtoprevozništvo + Izkopi
novo odprto. rabim vodenje + bilanco. Prejetih in izdanih računov bo zelo malo.
Rad bi sam vnašal prejete in izdane račune prek online sistema, kot je e-racuni. POVPRAŠEVANJE JE POSREDOVANO BREZPLAČNO!
gostinska dejavnost (hrana , pijača,dostava).
bena dejavnost in frizerska dejavnost kraj: Prebold Imamo 3 velika podjetja - Si d.o.o., Si d.o.o., tretje pa bo registrirano v kratkem. Zanima nas, kolikšna bi bila cena za računovodstvo z letnimi bilancami za vsa tri podjetja. Podatki o prejetih in izdanih računih so za 1 podjetje, torej bi jih bilo za 3 podjetja 3x toliko. Lahko ponudite kakšne ugodnosti, če za vsa podjetja vzamemo 1 računovodstvo?