O nas: Podjetje se ponaša z več kot 45-letno tradicijo izvajanja KROVSKO-KLEPARSKIH in vseh vrst HIDROIZOLACIJSKIH DEL Odlikujejo nas dolgoletne izkušnje, znanje, kakovostna izvedba, kvalitetni materiali ter upoštevanje želja strank, katerim pomagamo z nasveti in predlogi ter tako najdemo optimalne rešitve. O zadovoljstvu naših poslovnih partnerjev, tako kupcev kot dobaviteljev, pričajo naše reference in dosežene bonitete. Na podlagi teh smo pridobili zlati znak ZDRUŽENJA SLOVENSKE KAKOVOSTI-SQ.
Pozdravljeni. Gre za nadstrešek nad balkonom. Imel bi za zamenjati valovitke na obstoječi konstrukciji. LP
Pozdravljeni, potrebujemo delno prekrivanje strehe. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem streho lesenega nadstreška, ki je naslonjen na hišo v izmeri ca.8,2 m1 x 5,50m1. Trenutno je streha pokrita s tegolo, na katero bi položili novo pločevinasto streho. Hvala, LP
Pozdravljeni, potrebujem prekrivanje večje stanovanjske hiše. LP
Pozdravljeni, potrebboval bi samo kritino. Zato bi vas prosil za pomoč in ceno. Hvala
Pozdravljeni, potrebujem prekrivanje strehe. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem prekrivanje strehe s tegolo. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem kleparja. Hvala, lp
Pozdravljeni, potrebujem prekrivanje strehe, streha je dvokapnica, trenutna kritina salonitne plošče, polagala bi se pločevina Gerard. Hvala, LP
Na Svetini imam staro hišo na katero bi iz ene strani dal rad žleb čisto navaden žleb 20m kluke lahko pribijete na stan od špirovcev tako da ni potrebno streho odkrit.