zračni most
Obstoječo pergolo z lamelami želimo pokriti s polikarbonatnimi prozornimi ploščami, ter tako zagotoviti popolno vodoodpornost tudi pri močnejših nalivih. Potrebno je izdelati aluminijasto pod konstrukcijo z minimalnim naklonom, na katero se bo montiralo valovite plošče. Investitor bi rad ohranil funkcijo svetlosti in zračnosti ob hkratni popolni vodoodpornosti.
Pozdravljeni, potrebujem ponudbo za balkonski nadstrešek, ki bi bil fiksiran v steno hiše. Dolžine cca 3,5 m in širina 4m. Želim ponudbe na e-mail. Hvala in lep pozdrav,
Potrebna so manjša električarska in vodovodarska dela (montaža kopalniškega bloka, menjava ventilov, menjava radiatorja v kopalnici, montaža umivalnika, menjava kotlička), odmontaža in odvoz stare kuhinje, pleskanje celega stanovanja, pleskanje vrat, sanacija balkona (problemi s plesnijo), brušenje in lakiranje parketa (cca. 65 m2). Dela naj bi bila končana do sredine aprila.
Pozdravljeni, V bloku na Ragovski 6 v Novem mestu iščemo izvajalca, ki nam bi popravil kondenzacijo na zračniku. Slike so v priponki. Takih zračnikov je 12. Zanima me, ali se s tem ukvarjate in če ste pripravljeni opraviti delo, po koncu zime. Hvala in lep dan,
Izolacija mansardnih prostorov (spalnica, jedilnica), kitanje, beljenje. Razkrili bi lesen tram v spalnici, ki je trenutno v knaufu in uredili. Lahko tudi elektroinstalacije, lahko se dogovorim posebej z električarjem. Beljenje tudi dnevne sobe in hodnika s kuhinjo.
Pozdravljeni, delna rušitev ene stene, obnova kopalnice (keramika), zaključna dela. Prosim za kontakt preko sms. Lp
Rada bi zasteklila garažo z 3 drsnimi okni po cc cm
Pozdravljeni, potrebujemo kovinski nadstrešek za 2 avtomobila. Prosim za ponudbo. Hvala, lp.
Običajna dvokapnica,salonitke so stare cca 20 let,so že neazbestne. Gor bi dal pločevino.Na strehi imam dva strešna okna,ki bi jih zamenjal. Podrl bi tudi opečnat dimnik,ki ga ne rabim več.Žlebove imam bakrene in ostanejo.Potrebno bi bilo narediti pločevinaste obrobe / Matjaž