Potrebujem za 6 kw TČ. Hiša je novogradnja. Naslov sporočim naknadno. Lp
lahko brez ogrevanja sanitarne vode. razdalja med lokacijo toplotne črpalke in priklopa na centralno omrežje je 10m. (hiša je pritlična-atrijska in je edina možnost, da inštalacija med zunanjo in notranjo enoto poteka po podstrešju, to je 2.7m višje od tal, kar pa povezavo še podaljša za 5.4m. izolacije je dobra Hvala, LP
Spomladi bi zamenjal ogrevalni sistem. Zanima me vse, kar se tiče toplotne črpalke in cca. mesečni strošek elektrike, ter kaj vse potrebujemo. Trenutno ogrevano dva nadstropja po m2. LP
Delamo renovacijo stanovaja m2. Potrebovali bi vodno - talno gretje. Za dodatna vprašanja sem vam na voljo. Hvala, LP
Hiša z leta . Nova izolacija 15cm. Montaža bi bila v roku meseca LP
Potrebujem TČ za ogrevanje vode. Glede sanitarne vode bi lahko priključili na obstoječi bojler ali pa na TČ. Hišo smo adaptirali - zamenjali smo okna. Sicer je hiša že strejša. Zanima nas tudi subvencija eko sklada. Hvala, LP
Plinsko peč bi zamenjali za toplotno črpalko za toplo vodo L je zraven. Trenutno ogrevamo na plin in drva. Hiša je dvoetažna in dvokapnica, okna imajo dvoslojno zasteklitev. Za dodatna vprašanja sem vam na voljo. Hvala, LP
Potrebujem Tč za ogrevanje in sanitarno vodo. Hiša je dobro izolirana: prenovili smo delno okna, in streho v kompletu. Imamo dvoetažno hišo, dvokapnico. Za dodatna vprašanja sem vam na voljo! Hvala, LP
Potrebujem toplotno črpalko za ogrevanje m2 na radiatorsko ogrevanje in m2 na talno ogrevanje. Rok izvedbe bi bil pred božičnimi prazniki. lp
Potrebujem TČ za ogrevaje. imamo pa l bojler in hišo z m2 v dveh nadstropjih, streha je enokapnica 30cm kamena volna, zunaj pa 14cm granita. Gre se za vrstno hišo, na obeh straneh imam sosede. Hvala, LP