Zanima me cena Toplotne crpalke za zgoraj navedeno kvadraturo…in pri kateri sem upravicen do subvencije. Koliko subvencije se ponavadi dobi za toplotno crpalko ? Zaenkrat se zanimam zgolj informativno…predviden rok Nalozbe bi bil nekje proti koncu tega leta. Gre pa za menjavo stare peci na drve za toplotno crpalko.
spoštovani, zanimam se za nakup in montažo toplotne črpalke zrak-voda za stanovanjsko hišo. Spodaj pošiljam ključne podatke za pripravo ponudbe: Ogrevalna površina: cca. m^2. Izolacija objekta: Hiša je dobro izolirana. Sistem ogrevanja: Primarno talno gretje po celotni površini, v kopalnicah pa so dodatno nameščeni radiatorji (lojtrence). Sanitarna voda: Toplotne črpalke ne potrebujem za ogrevanje sanitarne vode, saj bom obdržal obstoječi električni bojler. Sistem naj bo zasnovan samo za ogrevanje prostorov. Želena izvedba: Prosim za predlog optimalne moči (predvidevam med 5 kW in 7 kW), z nizko stopnjo minimalne modulacije, da se prepreči prekomerno taktiranje. Dodatno: Prosim, da v ponudbo vključite tudi ustrezno kretnico ali manjši hranilnik toplote (buffer tank) za zagotavljanje stabilnega pretoka ter informacijo, če je naprava na seznamu za subvencijo Eko sklada. Prosim za informativni predračun, ki vključuje napravo, ves potreben montažni material in delo.
Prenova stare kopalnice, vgradnja geberita, postavitev tuš stene x, kanalete za tuš ter kopalniške garniture...omarica z umivalnikom. Staro kopalnico bom sam demontiral ter odpeljal gradbeni material na deponijo. Dimenzije kopalnice je x, višina . Dodatno bom sam položil električno talno gretje, vso elektriko bom sam zmontiral in priključil (vtičnice, stikala,luči, kopalniško garnituro ter ventilator)
želimo klasično zasteklitev balkona na cankarjevi ulici v novi gorici. balkon še ni zastekljen, tako da je potrebna celotna zasteklitev (tudi pri kraju). Smo v 3 nadstropju, blok ima dvigalo. Želimo si da je sestavljen iz 3 delov in sicer sredinsko opiranje levo-desno, en kot-kos samo na kip (eventuelno samo okno brez odpiranja...razlika v ceni če je fiksno ali odpiranje na kip =??) in drugi kot klasično in kip. Ostala okna v kuhinji so bela plastika, zato bi tudi to nekaj podobnega. Prosim za izris s cenovno ponudbo okna in same vgradnje in koliko je čas izdelave-dobave?
Potrebujemo pomoč pri čiščenju stanovanja za starejšo osebo. Čiščenje bi obsegalo: hodnik, dnevna soba, kopalnica z WC-jem, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet. Pričakovan obseg del: sesanje, brisanje prahu, brisanje toplega poda z mokro krpo, čiščenje kopalnice po tleh, tuš kabina, umivalnik, WC.
Pozdravljeni, zamenjava vrat z podbojem. Višina x 79, z vgrajenim steklom. Stekla vzeta iz starih vrat.Mera vidne površine stekla x 42. 15 vrat. Termo vrata brez zasteklitve: 1x vetrolovnik- stopnišče, 1x garaža- stopnišče, 1x shramba-stopnišče,skupaj. 3x, ko je iz ene strani hladno in iz druge strani toplo. Po možnosti cena za lesena in cena za plastična vrata.Pogoj, da vrata tesnijo.Izvedba spomladi-ko bo topleje.
Pozdravljeni, zamenjava vrat z podbojem. Višina x 79, z vgrajenim steklom. Stekla vzeta iz starih vrat.Mera vidne površine stekla x 42. 15 vrat. Termo vrata brez zasteklitve: 1x vetrolovnik- stopnišče, 1x garaža- stopnišče, 1x shramba-stopnišče,skupaj. 3x, ko je iz ene strani hladno in iz druge strani toplo. Po možnosti cena za lesena in cena za plastična vrata.Pogoj, da vrata tesnijo.Izvedba spomladi-ko bo topleje.
Spoštovani, zanima me ponudba za domačo polnilnico za električno vozilo: • 11 kW wallbox (Type 2), 3-fazni • nabava + montaža • popusti za kompletno rešitev Prosim tudi za informacijo ali urejate oziroma pomagate pri pridobitvi subvencije Borzen (priprava vloge, potrdila o montaži ipd.)? Hvala za odgovor s ceno, rokom dobave in pogoji.
Stanovanja do začasne lokacije v garaži oddaljni 1 km. Obe lokaciji v Kranju. V stanovanju je na voljo dvigalo. V garaži je dovoz po klančini prenizek za povišane kombije. Prevoz bi potrebovala v sredo 7.1. popoldne po 15 uri. Selitev: omara (V = cm, Š = cm, G = 60 cm), predalnik (V = 78 cm, Š = cm, G = 45 cm) , predalnik (V = 60 cm, Š = 45 cm, G = 56 cm), dve knjižni polici (V = cm, Š = 35 cm, G = 35 cm) Slike prilagam. Seveda bodo vse omare in predalniki izpraznjeni :-) ...
Želim, zamenjati talne keramične ploščice in po potrebi prvo vrsto zidnih ploščic. Ob tem zelim menjavo tuš kabine in izvedbo stene namesto tuš kabine. Prav tako bom menjala stensko-visečo wc školjko ter umivalnik. Izvajalec mora imeti OBVEZNO sklenjeno zavarovanje za dobro izvedbo del. Pred posredovanjem ponudbe želim ogled izvajalca.