Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp.
Pozdravljeni, nadzidava na obstoječi ravni strehi cca m. Zida se 2 nad. do 3 faze z fasado z okni in streho da je hiša zaprta. tloris je 16 m x 12 x. Potrebujem arhitekta za vse papirje kot so izp , pzi. dgd itd. in gradbenika podjetje za izvedbo.
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp.
Pozdravljeni ! Pošiljam vam popis gradbenih del na našem objektu (2 vhoda v stanovanjski blok, skupaj 10 stanovanj). Lahko me pokličete na tel .
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp.
Gre za podaljšanje obstoječega stopnišča v teraso. Trenutno je velikost 1,2 x1,8m, povečal bi ga za 1 m v širino in 3,2 metra v dolžino, torej na skupne dimenzije 2,2m x 5m. Debelina plate je 15cm + 2cm spodaj fasade. Podprl bi z 2 stebroma, ki se lahko postavita na obstoječ betonski rob za ograjo spodaj. V prilogi slike in skice
Pozdravljeni, rabim izvajalca za sanacijo in pripravo strehe za itong-xela strešne plošče ter kritina z sendvič ploščami. Hvala, lp.
Prosim za ponudbo za izvedbo izkopa in temeljne plošče za leseno montažno hišo. V prilogi posredujem tloris temeljev in izvleček geološkega poročila, kjer je več podatkov za pripravo ponudbe.