Pozdravljeni,čeprav do sedaj ni bilo sreče,da bi našla ponudnika z vašo pomočjo,bom poskusila s ponudbami za izdelavo strehe iz izolirane pločevine,lesom in montažo. Prilagam fot.objekta,ki je mere 5x8,za enokapno streho. Želim,da ponudnik pokliče na tel. ,ker je pri nas zelo slab mobilni signal. Hvala in lep pozdrav.
Potrebna je rekonstrukcija strehe z montažo strešnih oken in žlebov.
Na Pokljuki zelim prekriti vikend z kritino Gerard tip Corona/imitacija skodel/ sedaj je objekt pokrit z skodlami. Hvala za ponudbe. Lp
Pozdravljeni, stara hiša na kateri je potrebno zamenjati staro kritino. Hvala, lp.
Dober dan, prosim za ponudbo za prkerivanje strehe Bramac. LP.
zamenjava strešne kritine ,obnova 2x dimnik ,novi žlebovi
Na prostostoječi garaži želim zamenjati kritino. Sedaj so salonitne plošče. Ostrešje in letve bi ostalo sedanje. V ponudbi naj bo razvidno po postavkah:: razkrivanje, pokrivanje ter material (1 verzija - pločevina, 2 verzija - valovitke) Streha je dvokapna v skupni površini 74 m3. Obvekt je nizek. Dostop je možen iz vseh strani.
Pozdravljeni, zaključni robovi - Petrovič streha. Hvala, lp.
Pozdravljeni, želimo 4 strešna okna, dimenzij 78* cm. Hvala, lp.