Pozdravljeni, potrebujemo izdelavo ograje za balkon. Hvala za ponudbe!
Pozdravljeni. Aleš, Klopce 2b Slovenska Bistrica. Hvala in lep pozdrav
Pozdravljeni! Potrebujemo ograjo, oz. dvoriščna vrata, v izmeri cca 3,6m, navadna kovinska. Hvala in lp.
Pozdravljeni! Potrebujemo ograjo, oz. dvoriščna vrata, v izmeri cca 3,6m, iz ALU. Hvala za ponudbe!
Menjali bomo ograje na dveh balkonih zaradi dotrajanosti lesenih desk (nočemo več lesa). Novo ograjo (prečno) bi namestili na že obstoječe železne stebre. Ograjo želimo v temni barvi. Hvala in LP
Pozdravljeni, potrebujem pergola terasa, dimenzij: š, d iz aluminija. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Potrebujem ponudbo za Inox ograjo za zunanje stopnice 7.5m stopnic + 1.5m podest (višina). Hvala in lep pozdrav.
Pozdravljeni, želeli bi nadstrešek nad severovzhodnim delom terase pod katero imamo garažo in dovoz do garaže (škarpo). Slika priložena. Hvala za ponudbe!
Pozdravljeni, potrebujemo ograjo. Demontaža in odvoz obstoječe ograje, dostava, dobava in montaža nove AL ograje dolžine 15m + 2x francoski balkon (2,4m) + RAL prašno barvanje. Hvala za ponudbe!
Pozdravljeni. Potreboval bi ponudbo za nadstresek na terasi balkona, prostostojec, kritina polikarbonat (zaradi svetlobe). Hvala in lep pozdrav.