Dvig nadstropja objekta velikega 8.5x8 m.
Hisa lesena cca 70 m2, pritlična, bivalna
Zaradi dotrajanosti strehe bi zamenjali salonitke za pločevinasto kritino in izdelava obrob. Žlebovi ostanejo. Odvoz stare kritine je stvar dogovora. Streha 14m x 16m.
Nadzidava nad delavnico,ki ima dve stene iz sendvič plošč. Želim zgraditi bivališče za par v penzioni s teraso .obvzna tudi shramba.
Hiša je bila zgrajena leta (center stare Ljubljane). Ima tri stanovanja, smo trije lastniki. Vselila sem se leta . Streha je močno dotrajana, potrebno bi bilo zamenjati tudi del ostrešja. Stanujem v prvem (najvišjem) nadstropju in prvič sem opazila izrazite mokre madeže na stropu v spalnici. Odkar živim v tej hiši, je bilo večkrat izvedeno posamezno 'krpanje' lukenj. Zelo sem zaskrbljena in bi želela čimprej oceno stanja in saniranje.
- izdelav zračnega mostu - popravilo morebitnih napak na strehi - prekrivanje (betonski strešniki črne barve) - montaža žlebov - kleparska dela Streha ima frčade, podreta se dva nadstreška, ki sta del te strehe.
Prerili bi garažo z počevinasto streho,potrbovali bi tudi menjavo štafnov in žlebove
Pozdravljeni, žleb za nadstrešek, dolžina 10 metrov. Lp