STUDIO 6571 d.o.o.

Celje
Arhitekti

Drugi izvajalci v bližini Celja

Druge storitve v Celju in okolici

Nedavna povpraševanja

Celostna prenova stanovanja 38 m2

  • Vrsta objekta: Stanovanje
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 38
  • Okvirni rok začetka projekta: Več kot 3 mesece
  • Predvidena cena: 10.000 €

Gre za prenovo stanovanja/garsonjere v celoti in vse kar pase zraven.

Projektiranje rušitve, dozidave in nove strehe za hišo

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 220
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 5.500 €

Rušitveni načrt, načrt za dozidavo in novo streho. Arhitekta bi potrebovali čim prej! Hvala in LP

Projektiranje razširitve hiše z opornim zidom

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 150
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 50.000 €

Pri obstoječi družinski hiši je potrebno zgraditi oporni zid dolžine cca 50 metrov in na ta del nato postaviti objekt, ki bo v spodnjem delu garaža, na zgornjem delu pa v mansardi dodatne otroške sobe. Objekt bo naslonjen na obstoječo hišo. Elektrika in ogrevanje (centralno) se bosta uporabila iz obstoječe hiše.

Legalizacija hiše 160 m² v Ljubljani

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 160
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 8.500 €

Zanimamo se za legalizacije hiše v ljubljani, del hise cc 35 kvadrata je zgrajen pred . Pritlicje meri približno 80 kvadrata in prav toliko mansardno stanovanje.

Notranje oblikovanje za 52 m² stanovanjski prostor

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 52
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 3.500 €

Prostor, velik 52 m2, je razdeljen navidezno na dnevno sobo in na jedilnico. Prostor je deloma opremljen. Dnevni sobi manjkajo pomožni fotelji (armchairs) 2 komada, zamenjati bi bilo potrebno knjižno omaro za bolj elegantno in večjo, na steno, kjer je TV, bi dal okrasni kamen, na tla preprogo. V jedilniškem prostoru manjka komoda ali vitrina ali polvisoka vitrina, tepih, tam kjer bi postavili komodo, bi eventuelno zadaj tudi dali okrasni kamen. Ker je nekatera oprema že prisotna, barve in les že do neke mere definiran, od interiernega arhitekta pričakujem zlasti pomoč pri izbiri barv, materialov, designa teh naštetih elementov. Sam osebno se nagibam, da bi vpeljal več črne barve - dva fotelja, tepih siv, prav tako okrasni kamen. Glede knjižne ne vem, ali bi bila bela ali nek svetli les. Dejansko pa mi največje težave dela jedilnica, saj so miza in stoli v zelo svetlem odtenku beljene bukve, ki je elegantna (ni neka groba nedodelana izvedba). In zdaj ne vem, kaj naj s komodo oziroma vitrino, saj takšnega odtenka bukve nikjer ni za dobiti, kar se tiče narejenih komod/vitrin. Se pravi se zastavlja vprašanje ali naj nek mizar nekaj naredi v tem odtenku bukve, vendar je tveganje, da z disegnom mimo udari. Če pa bi se dalo, bi vpeljal tretjo barvo pohištva, vendar katero. Ali kakšno sivo disegnarsko komodo ali neko natur komodo tretje barve in lesa. Skratka zanima me predračun za uskladitev glavnih elementov: barva komode, material design, barva okrasnega kamna. Za dnevno zlasti barva foteljev in knjižne omare ter okrasnega kamna. Iz priložene slike gledamo nadstropje1.

Arhitekturno projektiranje prizidka in mansarde za hišo

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 50
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 6.500 €

Želimo prizidik k obstoječi hiši (50m2), Ter ureditev mansarde. Hvala in lp

Arhitekturni projekt za dvonadstropno hišo 300 m2

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 300
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 22.000 €

Masivno zidana dvonadstropna stanovanjska hiša z mansardo. K+P+M površine cca m2 po etaži. Na J strani zimski vrt 40 m2 dim 8x5m. Streha dvokapna z naklonom 30°. Kritina opečna. Pozdravljeni parc. št. /2 in /3 k.o. Arclin link Objekt je v celoti pogorel. obnovil bi del objekta.

Notranje oblikovanje 40 m2 trgovine

  • Vrsta objekta: Ostali poslovni prostori
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 40m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 45.000 €

Prenova trgovine z medicinskimi pripomočki.

Projektiranje 60 m² stanovanja na terasi

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 60
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 4.500 €

Na ze obstojeci terasi (zazidljiva plata) bi postavili stanovanje cca. 60 kvadratnih metrov.

Legalizacija hiše na 120 m2 z načrtom

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora (v m2): 120
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 12.000 €

Rada bi legalizirala hišo.Objekt meriI12×9 m.To je enostanovanjska hiša.Podpolovico stanovanjske povrsine imam spodaj garažo in klet. imam Rabila bi načrt za pridobitev gradbanega dovoljenja.