Prosim za bližino servisa V Ljubljani v Šiški. Hvala.
Odprli smo s.p., ampak je veliko dela, zato rabimo RS. Hvala.
Pozdravljeni! Potrebujem bilanaco za leto in izkaz poslovnega izida. S.p. sem zaprel. Ukvarjal sem se z tlakih in ometih. Lep pozdrav
S 1.3. bo zaposlena 1 OSEBA, TRENUTNO IMAMO SAMO PROSTOVOLJCE,. Želeli bi ponudbo za računovodske storitve za zasebni zavod. Uporabljamo svoj program Minimax, sami izdajami račune, knižimo prejete račune, potrebovali bi samo obračun plače za tega, ki bo zaposlen in nasvete. Hvala.
Podzravljeni! Računovodstvo potrebujem za , en je zaposlen. Razlog za menjavo je cena. Lep pozdrav
Zanima nas servis, ki se ukvarjajo z napotenimi delavci, obračuni detašmajev, obračun plač za tujino, Lohnsteuer ter napotki za delodajalca pri napotitvi delavcev v tujino. Hvala.
Prosim za ponudbo. Hvala.
Pozdravljeni! Nekaj podatkov: - D.o.o. - nezavezanec za ddv - prometa cca 40. - prodaja storitev (ni zaloge) - lani izdano cca računov/leto - prejetih cca 10/mesec - 2 zaposlena (1 za 8, drugi za 4 ure) Lep pozdrav
Pozdravljeni! V mesecu maju imamo v planu zaposlit dodatno še 3 osebe za redno. Lep pozdrav
Pozdravljeni! Imam normirani s.p. in sem DDV zavezanec. Do sedaj sem sam vse urejal. Lep pozdrav