Pozdravljeni, pred kratkim sem ustanovila podjetje, katero se bo ukvarjalo s prodajo določenih artiklov po EU. V ta namen potrebujem tudi računovodski servis. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Iščemo servis, ki bi imel izkušnje na področju javne uprave in bi nam nudil podporo (del nalog bi opravljali sami, podporo potrebujemo predvsem pri izdelavi poročil itd.) Hvala vam.
Dober dan, zanimam se za računovodski servis. Lepo bi prosil zaponudbe preko e-maila. Hvala in lp.
Zdravo, potrebujem ponudbo za računovodski servis, hvala in lep pozdrav.
Pozdravljeni. Plačilo na 3 mesece , prosim za vašo ponudbo. Hvala in lep pozdrav
Imam s.p. od 3.7.. Prvič bom moral narediti obračun in obračunati davek za . Ko sem registriral dejavnost, sem sel na opcijo 4% davek od izdanih računov, sem normiranec. Imam približno 10 računov na mesec. Mene zanima, kakšen znesek davka bom moral plačati državi za , in glede zneska, ki ga plačujem za akontacijo dohodnine, ki je 80 eur na mesec, ali je v redu. Zanima me, kolikšen strošek bo računovodstvo zaračunalo za obračun za ?
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za računovodski servis, hvala in lp
Podjetje ima računovoski program e-računi.
Pozdravljeni! Sem normiranka. Hvala in LP
Pozdravljeni, potrebujem za novo odprt s.p. računovodski servis. Hvala in LP