Pozdravljeni, želimo postaviti hišo-vikend iz brun oz. skeletna gradnja. Hvala in LP
Pozdravljeni, prosim za ponudbo za razširitev. Kontaktirajte me. Hvala in lep pozdrav.
Zdravo. Družinska hiša bo locirana v hribovitem terenu, tako da v upoštev pride podkletena hiša. Spredaj bo ravninsko, ob straneh bo postopoma prehajalo do višine pritličja, zadaj bo zopet ravninsko, kjer bo tudi terasa. Spredaj v zgornji etaži bi bilo super, da se izkoristi pogled na Pohorje, zadaj si želiva velika steklena vrata na teraso. Želiva si bolj moderno hišo. Balkon niti ni potreben, zaradi višine hiše bo verjetno potreben spredaj. Spredaj bi bila garaža za en ali dva avtomobila, garaža je lahko dostopna tudi iz desne stranske strani v objekt, bi bil pa potreben podporni zid. Razporeditev: spodaj (garaža, utiliti, vhod - lahko tudi v pritličju), pritličje (skupen dnevni prostor s kuhinjo in jedilnico ter kaminom, wc, pisarna), zgoraj (2x otroška soba, druzinska kopalnica, spalnica z garderobo in malo kopalnico). Ogrevanje bi bilo s toplotno črpalko. Prilagam primere objektov, ter podkleten objekt kako bi dejansko potekal teren. Super bi bilo, če bi bil načrt tipski. Prosim za ponudbo arhitekta za ureditev dokumentacije.
Dober dan. Rušitev zidov hleva in pomožnega objekta, odstranitev betona ter priprava parcele za gradnjo. Naceloma sem za klic dosegljiv vsak dan med 14. in 15., za sms in email pa kadarkoli. Hvala in lp.
Izravnava terena, delno zemlja, delno skala
Pozdravljeni. Rabimo odstranitev tlakov z parketom v stanovanju cca 65m2, odstranitev ploščic v kopalnici in odvoz materiala. Hvala in lp.
Pozdravljeni, potrebujemo izkop za čistilno napravo. Hvala in LP
Pozdravljeni, zanimam se za ponudbo za izkop za čistilno napravo. Hvala in lp.
Pozdravljeni! Atrijska hiša, dvokapnica, kuhinja, jedilnica, dnevna soba, kamin, spalnica, soba, kabinet, kopalnica, WC, zunanje žaluzije, komarniki, talno gretje, zidana lopa z nadstreškom. Hvala in LP