Kristijan Hrustelj s.p.

Celje
Klimatske naprave, Kotli / peči, Montaža ogrevalnega sistema, Obnova kopalnice, Solarni sistemi, Toplotne črpalke, Vodovodne inštalacije, Zalogovniki in bojlerji
200+
Poslanih ponudb
24h
Hiter odgovor
5,0
    
3 ocene

3 ocene za podjetje Kristijan Hrustelj s.p.

Mnenja strank

    
Nataša M., pred 2 letoma

Hitro uredil, vse tako kot rekel.

    
Boris V., pred 2 letoma

spoštovanje dogovorov

    
Pocivalsek, pred 2 letoma

Drugi izvajalci v bližini Celja

Druge storitve v Celju in okolici

Nedavna povpraševanja

Zamenjava pipe v kuhinji.

  • Predvidena cena: 120 €

Zamenjava pipe v kuhinji

Menjava hidropaka za nujno popravilo.

  • Predvidena cena: 180 €

Pozdravljeni, potrebujem menjavo hidropaka. Prosim za vašo ponudbo. Hvala in lp.

Nujna menjava ventilov na vodovodu.

  • Predvidena cena: 180 €

Menjava ventilov na vodovodu

Nujno popravilo točnega ventila za zunanjo pipo.

  • Predvidena cena: 120 €

Toči ventil, če ga odprem. Služi za zunanjo pipo.

Nujno popravilo zamašenega stranišča in mlinčka.

  • Predvidena cena: 180 €

Zamašen wc,mlinček

Diagnoza počasnega pretoka mrzle vode.

  • Predvidena cena: 120 €

Pozdravljeni, iščem vodovodarja, da bi preveril zakaj nam mrzla voda v kopalnici teče tako počasi. Pred približno 2-3 meseci, so novi sosedi v pritličnem stanovanju opravljali adaptacijo stanovanja in od takrat mi zaznavamo ta problem, Živimo v najvišjem nadstropju (3.) manjšega bloka v Ljubljani. Prosim za posredovanje kontakta. Hvala in lep pozdrav, B.

Nujno popravilo dveh vodovodnih težav.

  • Predvidena cena: 180 €

Kuhinjnko korito ne požira, takisto se vrne voda iz banje, ko potegnemo vodo.

Nujno popravilo puščajočega sifona v kuhinji.

  • Predvidena cena: 150 €

Spoštovani pod lijakom v kuhinji je začel puščati sifon. Pri pomivanju posode mofram podstaviti lonec. Zdaj samo malo teče, se pa bojim, da bo začelo še bolj. 2tedna sem čakala vodovodarja, kije obljubil, da bo prišel, zdaj pa se več ne javlja. Prosim za čim hitrejšo pomoč oziroma informacijo o vodovodarju, ki bi to lahko čim prej popravil. Hvala in lep pozdrav.

Nujno popravilo Geberit deske.

  • Predvidena cena: 180 €

Lep pozdrav nujno bi rabila poceni popravilo deske geberit.

Zamenjava sifona banje z diagnostiko puščanja.

  • Predvidena cena: 350 €

Puščanje vode in odkrivanje izvora težave. Pozdravljeni, potrebujem mojstra za zamenjavo odtočnega sifona banje(sistem večih cevi) ter diagnostike tekom same zamenjave, da se odpravi 1. korak pri iskanju vzroka puščanja vode in zamakanja v spodnje nadstropje. Želim profesionalnega, natančnega in prijaznega izvajalca. Za začetek me kontaktirajte po E-mailu. Hvala za razumevanje.