Pozdravljeni, pred leti ste mi naredili omaro za hodnik. Sedaj potrebujem: Dimenzija omara bi bila: dolžina 3m, globina 60cm in višina 2,55m. Imeti mora predalčnike, ki se dajo potegniti ter za obešanje. Prosim za ponudbo za belo omaro (furnir oziroma najkvalitetnejši material): -ko ima omara drsna vrata, vrata so kombinacija steklo-furnir -ko ima omara vrata, tudi tu delna kombinacija steklo, furnir Vnaprej hvala!
x Vhodna vrata s hodnika v apartma na otoku Rabu. Lahko sami montiramo. Vrata naj bi bila do neke mere zvočno izolativna, ne tako nujno protivlomna.
Potrebujem dvoja vrata v kleti, višina vrat cca cm, širina cca 80. Je potrebno izmerit za točno info. Zanimajo me PVC in lesena vrata.
x
Rabila bi enostavno omaro za klet (ni nujno potrebna da je vgradna-lahko je samostoječa) iz iverke/iverala. Dimenzije prostora kamor bi jo postavila so V; cm x Š cm x G 60cm, barva hrast ali svetlo siva. Lahko tudi kaka druga če je cena nižja. Po možnosti trivratna s policami na obeh stranic (daljša stran naj bo 90cm, na tej naj bo poleg polic montirana tudi palica za obešalnike), nosilnost polic naj bo dobra .. hvala :)
x odprtina
x80-5kom x70-2kom
Mere vrat: Višina;2m Širina 85cm Mere štoka: Višina: Širina:95cm Globina:24cm Zanima me, če je možno plačevanje na obroke.
Vhodna vrata v bloku. Klasične dimenzije. Bele barve.