Potrebujemjem menjavo računovodstva. LP
Spoštovani! Za društvo obračun-poročilo za leto ter vpis v ajpes in e davke. je imelo prihodkov okoli eur. ( po 14 uri) Lp, Sašo
Želim menjati računovodstvo. LP
Potrebujem novo računovodstvo, ni davčne blagajne in dnevnih zaključkov. LP
V začetku cca. 50 izdanih računov, kasneje več. Prejetih manj, do 10. Spletna prodaja drobnega materiala in drugih izdelkov. - večji del zaloge (potrošni drobni material) se vodi zaloga v vrednosti pod eno postavko, ostali izdelki, ki ne sodijo zraven, pa se vodijo normalno vsak zase. cca. 70% naročil izvira iz tujine - 50% od teh iz EU, ostalo drugi svet. V spletni trgovini bo integrirano tudi plačevanje s kreditnimi karticami preko zunanjega ponudnika, tako da bo verjetno enkratno nakazilo mesečno, edino če se odločim za kakšnega drugega ponudnika plačevanja s karticami. Ostali dohodki (sploh tujina) prihajajo na Paypal račun, iz katerega 1x mesečno naredim nakazilo na TRR. Uporabljal bi rad program V grobem je to to, ostale podrobnosti pa po prejeti ponudbi. Postopek za ustanovitev podjetja je že (v začetku februarja bo ustanovljeno).
Sočasno z menjavo računovodskega servisa želimo izvesti prehod na nov računovodski program, ki bi nam omogočal izdajanje računov, povezavo z E-banko, vodenje skladiščnega poslovanja ter ažurni vpogled v knjižbe. Po možnosti naj bi bilo omogočeno pošiljanje dokumentov v računovodski servis preko spleta, s tem da prejetih dokumentov (razen skladiščnega poslovanja) ne bi želeli sami vnašati v program.
Potrebujem optimizacijo opodjetjo. LP
Želim zamenjati računovodstvo. LP
Potrebujem menjavo računovodstva. LP
Želim zamenjati računovodstvo. LP