Zunanji balkoni, 5 balkoni - 4 so za rekonstrukcijo ter 1 za novo položiti. Položiti 2 vrsti ploščic na balkonu ter ploščice ob bazenu. Lp
Storitev potrebujem proti koncu aprila. V priponki je slika talnih ploščic.
3,4x2,4m brez estriha in ometa inštalacije je speljana do kopalnice ureditev kopalnice na podlagi izrisa arhitekta
Polaganje velikih ploščic v kopalnici
Pozdravljeni, potrebujem izvajalca za izvedbo prenove kopalnice - zamenjava banje s tuš kabino, ali z vgradnjo tuš banje in steklenimi stenami. Potrebno bo odstraniti kad, nova instalacija?, nova keramika ali vodoodporna notranja barva. Nad tušem s kanaleto nisem preveč navdušena, raje bi tuš kad (z vgradnjo podstavka v nivoju tal?). Zidek ostane. Prosim za vaše predloge glede optimalne rešitve. Trenutne dimenzije so vrisane na fotografiji. Zanima me okvirni predračun za kompletno storitev, tj delo in material ter garancija za opravljeno delo ter kdaj bi to lahko izvedli.
Kopalnico bi prenovila ob koncu kurilne sezone - to je maja ali junija . Stanovanje se nahaja na Česnikovi ulici v Šiški v Ljubljani, visoko priličje. Potrebno je podiranje sten - iz načrta je razvidno, katerih. Potrebno bo novo okno, vrata v kopalnico bi sama prenovila. Želim WC, bide (nad bidejem kopalniški radiator, po možnosti krom barve), umivalnik z omarico, tuš (steklo bo morda potrebno izdelati po meri - saj bi se na eni strani stikalo z banjo, naj bi bil s kanaleto), bojler naj bo 80 ali litrski (Ariston). Zanimala bi me tudi opcija s talnim gretjem.
Ploščice so 40 x cm. Obloženi bi bile dve steni v tušu ena stena veličine 1,20x2,40 m, druga stena pa 0,96m x 2,40 m ter ploščice na obdelan predstenski Gaberit z gips ploščami v veličini 1,2 m x 1,2 m in zgoraj polička dolžine 1,2 m. Vsega skupaj je 8 m2. Pričetek del okoli 10.3. Hvala!