Preprosta Ekonomična Tiha
Hiša gre malenkost v L. Hvala za ponudbe.
Potrebujem popravilo Sanyo klime. Ko jo vžgem, le še utripa rdeča luč pod "operation", nič več ne greje in skoraj nič ne piha.
Želimo si strešno elektrarno na strehi. Če je možno, bi na strehi spremljajočega objekta (objekt na sliki desno SLIKI , SKICA ), ker ima novo streho. Na strehi hiše imamo cca 12 let staro strešno kritino (valovitke) in me skrbi, da je (pre)stara za posege. Imamo toplotno črpalko 9kw, povprečen mesečni račun za elektriko eur.
Pozdravljeni, samo toplotne črpalke z geosondo, za ogrevanje, sanitarno toplo vodo in hlajenje. Hvala, lp.
Pozdravljeni Zanima me kakšna približno pride cena za rokuperacijo m2? Predpriprava pa je že narejena