TIMIKO SERVIS d.o.o.

Preddvor
Klimatske naprave
5+
Let na tržišču
4,0
    
1 ocena

1 ocena za podjetje TIMIKO SERVIS d.o.o.

Mnenja strank

    
Rozalka M., pred 6 meseci

Odziven in zanesljiv

Drugi izvajalci v bližini Preddvor

Druge storitve v Kranju in okolici

Nedavna povpraševanja

Servisiranje tri leta stare klimatske naprave

  • Predvidena cena: 150 €

Imam tri leta staro klima napravo Hitachi Do sedaj delala brez težav Težava je v utripanju rdeče lučke katera sveti v krogu kateri prikazuje timer Klima ni v nobeni funkciji razen da se prižge in ugasne - on of

Multi split klima z dvema notranjima enotama za 40 m2

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 40 m2
  • Število klimatskih naprav: 2
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Ne
  • Predvidena cena: 2.800 €

za apartma potrebujem klimo za ogrevanje in hlajenje. Apartma je v dveh etazah, vsaka etaza ima cca 20m2. Spodaj je mozna namestitev stenske enote, zgoraj pride v postev talna notranja enota. Najraje bi imel multi split zunanjo enoto in dve notranji enoti. Prosim za ponudbo cenovno ugodnih blagovnih znamk kot so C&h, gree,…

Montaža dveh klimatskih naprav za 300 m²

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 300 m2
  • Število klimatskih naprav: 2
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 12.500 €

Poslovno stanovanjski objekt cca m2. 4 zunanje enote, Montaža, Cca 8 - 10kw.

Montaža klimatske naprave z WiFi za 40 m²

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 40 m2
  • Število klimatskih naprav: 1
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 2.200 €

Lepo in funkcionalno zmontirana, WiFi, hlajenje in gretje, vsaj 2++, še boljše 3+++, garancija na proizvod in montažo ??? let! Če kličem serviserja se mora javiti! Montaža pri meni nezahtevna!

Namestitev ene klimatske naprave za 20 m²

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 20 m2
  • Število klimatskih naprav: 1
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 1.200 €

Imam zidanico s prostori za občasno bivanje. Imam nameščeno klimo Mitsubishi v srednji etaži kjer je kuhinja in kopalnica. V gornjem prostoru imam 2 prostora za spanje kjer bi potrebovala klimo.cca 20 kvadratnih metrov Klima,ki jo imam je kvalitetna vendar žal nima priključka, da bi lahko namestili hlajenje se za zgornje sobe.

Servis in diagnoza klimatske naprave COOLWEX

  • Predvidena cena: 220 €

COOLWEX, LETNIK , Tip CED9-12R DVOJČEK Do sedaj s klimo bi biko nobenih težav, klina je bila tudi zeko redko uporabljena, tedaj ko smo jo rabili pa je delovala ok. Sedaj pa ob vklopu ne greje, pa rudi ventilaror na zunanji napravi, ki se je prej vklhučil , se ne vključi, notranji enoti pa se normalno vključujeta.

Nakup in montaža dveh klimatskih naprav za 150 m²

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 150 m2
  • Število klimatskih naprav: 2
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 3.000 €

Montaža multi split klimatskega sistema za 70 m2

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 70 m2
  • Število klimatskih naprav: 1
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 4.500 €

V mislih imam tako imenovani multi split klimatski sistem, eno zunanjo enoto in 2 notranji. Ena notranja enota bi bila v kletnem stanovanju, ena pa v etaži. Obe stanovanji sta po razporedu prostorov približno enaka. Prostor v katerem bi bila nameščena notranja enota meri cca. 20m2, bi pa enoto postavil na mesto kjer bi klimatska naprava čez prehodna vrata omogočila hlajenje/ogrevanje tudi drugih prostorov. Celotna površina prostorov v enem stanovanju je cca 75m2. V kletnih prostorih bi klimo potreboval bolj za namene ogrevanja, predvsem v prehodnih obdobjih jesen/pomlad, hlajenje pa zgolj v ekstremih vročinskih valovih. Glavni toplotni vir v hiši je centralna kurjava na radiatorje. V etažnem stanovanju pa bi bila potreba po hlajenju večja , ogrevanje pa enako kot v kletnih prostorih.

Montaža dveh klimatskih naprav z gretjem

  • Površina prostora za ogrevanje/hlajenje: 35 m2
  • Število klimatskih naprav: 2
  • Kdaj potrebujete storitev?: Po dogovoru, se prilagodim
  • Potrebujete montažo?: Da
  • Predvidena cena: 4.500 €

Pozdravljeni, potrebujem dve notranji in eno zunanjo enoto z moznostjo gretja. Stene so precej debele (70cm) zato se prostor poleti ne segreje zelo, ni potrebe po izredno mocni napravi. Prva soba ima cca 25m2 in je povezana s hodnikom, druga 8m2. Instalacije so bile ob obnovi predpripravljene v steni - pripravljena elektrika in odvod vode, nekaj pa bo se potrebno prevrtati, da se naprave poveze. Hvala lepa za info!

Servis 16-letne inverter klimatske naprave

  • Predvidena cena: 250 €

Mitsubishi MSZ inverter Stara 16 let zelo malo obratovala, 1x čiščena letos spomladi, ni mi vstavil kofil filtrov Ne greje, če je nekaj časa vklopljena prične kondenzirati in teči z notranje enote Poleti sem jo vklopil cca 3 x in je praktično ne rabim, sem pa želel, da jo vklopim kdaj sedaj, ko je prehodno obdobje. Znotraj dostopna brez lestve, zunaj A lestev 2-3m