Zdravo, najbolje bi bilo, da nas kontaktirate. Hvala, lp.
Zdravo, oprema posredniškega mesta Telekoma Slovenije. Hvala, lp.
Dober dan. Želela bi, da mi nekdo pomaga pri notranji izbiri pohistva. Hvala vam vnaprej.
Zdravo, iz dveh stanovanj bi naredil eno stanovanje in da ima vsak otrok svojo sobo.Imam dva otroka in tudi bi imel dve kopalnici. Hvala, lp.
Pozdravljeni, zraven hise bi dozidali 2sobi sobi bi bili dozidani na obstojeci terasi zanima me cena dokumentacije, ki jo potrebujem. Hvala in lp.
Zdravo, rekonstrukcija stare hiše iz leta . Hiša je v zelo slabem stanju, ocenitev ahitekta ali se še da napraviti rekonstrukcijo ali porušiti in napraviti novogradnjo. Hvala, lp.
Pozdravljeni, potrebujemo nasvet oz. informacije, kako bi oblikovali notranjo opremo za majhno stanovanje, ki meri 28 kvadratni meter. Saj mi pričakujemo dojenčka v decembru . V prihodnjem kmalu dobimo nova okna ter obnovitev novo kuhinjo čez tri mesecev. Nam poraja vprašanje, kam bi postavili hladilnik, saj nam vzame prostor. Veseli bomo vaše predloge in predvsem finance, koliko pride svetovanje. Hvala. Lep pozdrav, Urška in .
Zdravo, gre za adaptacijo vikenda, zraven je star čebebelnjak, ki bi ga rada predelela v bivalni prostor za dve osebi, gre za leseno konstrukcijo, ter tudi kamen in steklo. Lokacija Trška Gora. Hvala, lp
Zdravo. Naredil bi nezahtevni objekt, k vlogi moram oddati še dopolnitev vloge in sicer moram narisat točen prikaz objekta na zemljiškokatasterskem prikazu tako da je razvidna njegova tlorisna velikostna stiku z zemljiščem s kotiranimi odmiki od sosednjih zemljišč in javne poti ki poteka čez parcelo /6 k.o. slemene katere upravljalec je občina slovenske konjice. Tloris objekta značilni prerezi, pogled ter prikaz oblikovanja terena tako da bodo prikazani konstrukcijski elementi objekta. Napisali so mi da je za nezahtevni objekt lahko nosilni razpon največ 5m. Rok za oddajo imam do 30 dni.
Zdravo, Zanimam se za notranje oblikovanje dnevno bivalnega prostora s kuhinjo, oblika prostora je v črko L. Sakndinavsko/minimalističen stil nam je blizu.