Zelo sem zadovoljna — delo je bilo opravljeno natančno in profesionalno, svetovanje pa res odlično. Bili so prijazni, prilagodljivi in hitro odzivni, zanesljivo so se držali rokov. Cena poštena, vse skupaj občutek kvalitetne in premišljene izvedbe.
Zelo zadovoljen — dobil sem odlično svetovanje, prilagodljiv pristop in prijazen odnos skozi celoten proces. Izredno natančen pri detajlih, dela brez hitrih kompromisov, pa še cena je poštena, brez presenečenj. Top izkušnja!
Z arhitektko Katjo Cej za notranjo opremo sva bila izjemno zadovoljna. Bila je zelo odzivna, strokovna in vedno na voljo za vprašanja. Njene ideje so bile sveže, premišljene in hkrati zelo praktične – znala je prisluhniti najinim željam ter jih nadgraditi z odličnimi rešitvami. Celoten proces je potekal gladko in brez stresa, končni rezultat pa je presegel pričakovanja. Toplo priporočam vsem, ki si želijo kakovostne, estetske in funkcionalne notranje ureditve.
Od vsega začetka prijazen in profesionalen pristop. Hitra in natančna rešitev majhnega stanovanja. Zelo priporočamo naprej.
Super, prijazna, dostopna cena, dobre ideje in načrti. Pohvalno!
Vse je potekalo, tako kot smo se dogovorili, zelo strokovno in prijazno.
Vse ok.
Odzivnost
Preveč komplicira.
Radi bi na novo opremili 2xotroški sobi, spalnico in dnevni prostor v povezavi s kuhinjo. Želja je, da bi te prostore čimbolje izkoristili in jih modernizirali. Torej potrebujemo predvsem ideje kaj vse se lahko naredi v teh prostorih brez večjih gradbenih posegov.
Želim prenoviti pritličje hiše ter ga funkcionalno povezati s prizidkom v funkcionalno celoto s povezavo na vrt. Lokacija hiše: bližina Celja.
Izris prostorov. Prenova nadstropja hiše, natančneje 5 prostorov, skupaj 70 m2 površine. LP
Kupila sem stanovanje, v bloku starem 12 let. Ima m2 bivalne površine in 62 m2 balkonov. En balkon bi rada zazidala in podaljšala bivalne prostore, če bi se to dalo. Malo je gradbenih del, večino pa opremljenje. Želela bi nekoga, ki opravi vse to s svojo ekipo, torej od opreme do vseh del ki so potrebna. Hvala in lep pozdrav,
Pozdravljeni, v celoti bomo adaptirali stanovanje (zamenjava talnega gretja, vodovodnih/elektro instalacij) zato bi potrebovali svetovanje za postavitev opreme, instalacij, osvetljevala za stanovanje in terasi. Hvala in lp,
Renovirali bomo hišo, potrebujemo načrt za notranje oblikovanje v hiši.
Kletna soba v hiši, ki bi jo radi opremili z pohistvom ali kaj podobnega. Namenjena pisarni, domaci fitness in storage room. Lokacija Grosuplje. Hvala, LP
Pozdravljeni, nekaj let nazaj smo v celoti prenovili stanovanje. Vse instalacije, estrih, podirali stene. Predpripravili smo vse, da se lahko dnevni prostor zmanjša na račun dodatne otroške sobe. Sedaj želimo to idejo izpeljati, hkrati pa še na novo opremiti dnevni prostor ter obstoječo otroško sobo. Torej razporeditev instalacij ostaja ista. Želim le usmeritev pri izbiri barv, svetil ter praktičnih in predvsem estetskih rešitev. Torej nekoga, ki bo znal naše točne predstave in želje, obstoječe pohištvo in razporeditev z novim pohištvom povezati v smiselno celoto.
Pozdravljeni. Prestavljamo pohištvo pa se ne moremo odločiti kako bi kaj stalo. LP
Pozdravljeni Gradimo dvostanovanjski objekt ki zajema vecje stanovanje v izmeri m2 in manjse stanovanje v izmeri 40 m2. Najina zelje je da se notranjost barvno uskladi (talne obloge, notranja vrata, okna ter notranje stopnisce in oprema). Prav tako je najina zelja, da se notranjost poveze z zunanjostjo. Po projektu gre za moderno hiso z notranjo galerijo in z ravno streho.Za dodatne informacije in skice projekta sem na voljo. LP