Super ponudnik, zelo dobra izkušnja! Zelo ažuren! Takoj se je odzval, prišel na ogled, svoje delo opravil kvalitetno. Če bomo še kdaj potrebovali kakšno storitev, se bomo obrnili nanj. Eden redkih obrtnikov, na katerega se res lahko zaneseš! Priporočam!
Ponudba za 12 kw toplotno črpalko + bojler cca. l
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za toplotno črpalko za ogrevanje prostorov in vode. Imamo že urejeno fotovoltaiko. Trenutno se ogravamo na drva in olje. Hvala za ponudbe. LP.
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za kotel na pelete, trenutno se ogrevamo na olje in drva. Hvala za ponudbe. Lp.
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Lp
Grelna moc 16 kw po moznosti Mitsubishi ali daikin
Storitve, potrebne za zamenjavo vodovodnih cevi, zamenjavo vseh vodovodnih napeljav v 4 kopalnicah, vgradnjo talno ogrevanje na ključ na površini 89 kvadratnih metrov, dostava in vgradnjo in montaž toplotne črpalke Mitsubishi n dveh klimatskih naprav (ena je kasetnega tipa) v dvostanovanjski hiši s skupno površino kvadratnih metrov. Osnovni opis dela v dodatku
Pozdravljeni, prenova kopalnice. Lp
Zamenjava ogrevanja stanovanjske hiše. Sedaj ogrevam hišo s peleti, preko radiatorjev, poraba do 3 tone palet za kurilno sezono. Za gretje sanitarne vode imam nameščeno toplotno črpalko, zrak- voda, ki deluje celo leto.
Pozdravljeni, trenutno ogrevanje na pelete. Lp
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za toplotno črpalko, trenutno se ogrevamo na nafto. Hvala za ponudbe.