JUST-IN, TJAŠA JUSTIN S.P.

Kranj
Arhitekti
10+
Let na tržišču

Drugi izvajalci v bližini Kranja

Druge storitve v Kranju in okolici

Nedavna povpraševanja

Notranje oblikovanje za prenovo 100 m2 hiše.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora: 100 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Več kot 3 mesece
  • Predvidena cena: 3.500 €

Pozdravljeni. Z možem se pripravljava na adaptacijo hiše. Hiša je grajena leta in je etažna (klet, pritličje in nadstropje). Do sedaj sva zamenjala v vseh prostorih okna sedaj je na vrsti tudi streha in fasada. Pogovarjala sva se, da bova obnovila trenutno bivalni del hiše (pritličje), kjer imamo kuhinjo, dnevno, kopalnico, shrambo, spalnico in otroško sobo. Bolj kot se pogovarjava bolj imava občutek, da iz obstoječih prostorov ne moreva narediti nič. Trenutno imamo v dnevni veliko mizo, da ko pridejo obiski lahko kje sedimo, ker je v kuhinji premalo prostora. Sedežna garnitura je tudi na čist X mestu. V dnevni praktično nimaš občutka, da je dnevni prostor kjer si lahko spočiješ. Imava dva majhna otroka stara 5 in 2 leti. Zato mora skos eden od naju sedeti na stolu ker je sedežna garnitura premajhna. V kuhinji se ne počutim dobro, ker nimam kam odloži stvari ker enostavno ni delovne površine. Ostali prostori so nekako vredu postavljeni in bi to tudi tako ostalo. V kuhinji in dnevnem prostoru pa enostavno ne znava kako naredit da bo to funkcionalno. Želiva, da nama pomagate zbistriti zamisli in pomagati, da bo že enkrat stanovanje nekak funkcionalno. Lp

Notranje oblikovanje 43 m² stanovanja z dvema snemalnima kotičkoma.

  • Vrsta objekta: Stanovanje
  • Površina objekta ali prostora: 43 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 5.500 €

V majhnem stanovanju želiva čimboljši izkoristek prostora. Od 43m2 je bivalne površine 38m2, ostalo pa je balkon, ki ga nameravava zapreti in s tem povečati dnevno sobo. Želiva topel pridih z luksuznim touchem, ker je moj poklic v veliki meri povezan s snemanjem in mi je pomembno, da je lepo. Snemam lepotne vsebine, zato bi mogel biti en kotiček temu prilagojen (ideja je, da bi bil to na novo zaprt balkon) , nameravava narediti tudi kuhno z otokom (drugi snemalni kotiček). Raziskovala sva ze ideje. Všeč nama je kombinacija črna, zelena, zlata, les - a se bojiva da ne bo optično prostor še zmanjšalo, tako da sva odprta za ideje. Povzetek: domač, topel pridih z elegantnim touchem. Rabiva pa tudi čimveč prostora za shranjevanje (omare). V priponki še ideje, ki se nama dopadejo. Naj bodo zgolj kot dodatek, sva odprta za vaša presenečenja :)

Projektiranje prizidka dveh sob za hišo.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora: 30 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 4.500 €

Pozdravljeni. Dodali bi prizidek za dve sobi... Hvala

Projektiranje hiše na 950 m² parceli.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 950 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Več kot 3 mesece
  • Predvidena cena: 15.000 €

pozdravljeni Kupili smo zazidljivo parcelo kvadratnih metrov v Kočevju, sedaj potrebujem vse papirje da pridobim gradbeno dovoljenje. imamo tudi idejo kako naj bi hiška zgledala vendar še ne vemo ali bo zidana ali montažna. Zaenkrat bi potreboval vse papirje in pa priključke na parceli potem bi pa naprej. Zanima me cena projektanta, dosegljiv sem po 16 uri. Lp

Arhitekturna adaptacija hiše 150 m2.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora: 150 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Več kot 3 mesece
  • Predvidena cena: 15.000 €

Pozdravljeni, prosim za ponudbe za adaptacijo objekta. Hvala, lp.

Adaptacija in rekonstrukcija hiše na 250 m2.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora: 250 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 17.500 €

Delno novogradnja delno stara hiša, ki bi se rušila in namesto nje naredil manjši bivalni objekt. Potrebujemo ponudbe.

Projektiranje večstanovanjskega objeka 2000 m2.

  • Vrsta objekta: Večstanovanjski objekt
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 2000 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 30.000 €

Pozdravljeni, iščem projektanta za večstanovanjski objekt. Idejna zasnova narejena. Več info po mailu. Hvala, lp.

Arhitekturno projektiranje lesene hiše 120 m2.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Ali imate zazidljivo parcelo?: Da
  • Površina objekta ali prostora: 120 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 12.000 €

Hiša bo lesena. Dvokapnica ali enokapnica. Naj bi bilo tri sobe kuhinja dnevna in še garaža za dva avta.

Načrtovanje adaptacije zidanice (30 m²).

  • Vrsta objekta: Drugi objekti
  • Površina objekta ali prostora: 30 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: Takoj
  • Predvidena cena: 4.500 €

Pozdravljeni,mi ze imamo samostojeci objekt {zidanico} radi bi jo pa malo povecali. Hvala, lp.

Legalizacija hiše 50 m² z dvema terasama.

  • Vrsta objekta: Hiša
  • Površina objekta ali prostora: 50 m2
  • Okvirni rok začetka projekta: 1 - 3 mesece
  • Predvidena cena: 4.500 €

Potrebujemo ponudbe za legalizacijo, gre za hišo 73 (imamo pa narejeni dve terasi ki pa nista po načrtu). Prosim za odgovor po mailu.