Stele Primož s.p.

Kamnik
Klimatske naprave, Kotli / peči, Montaža ogrevalnega sistema, Obnova kopalnice, Plinske inštalacije, Prezračevalni sistemi, Solarni sistemi, Toplotne črpalke, Vodovodne inštalacije

Drugi izvajalci v bližini Kamnika

Druge storitve v Kamniku in okolici

Nedavna povpraševanja

Ogrevanje prostorov

  • Tip objekta, v katerem želite namestiti toplotno črpalko: Hiša v fazi adaptacije
  • Površina prostorov za ogrevanje: 200 m2
  • Trenutni način ogrevanja: Radiatorji
  • Potrebujete montažo toplotne črpalke?: Da
  • Potrebujete predhodni ogled?: Se bom dogovoril-a s ponudnikom
  • Rok za izvedbo: 1 - 3 mesece

Zdravo, Hisa grajena -, zunanja izolacija 8cm stiropor, streha Bramac 26cm izolacije steklene volne. Celotna hisa ima m2, ogrevalo bi se nekje m2. Radiatorji, v bivalnih prostorih kamin in verjetno tudi elektricno talno, saj bom menjal pode, esteihov ne. Vgradil bi toplotno crpalno in razmisljam tudi o solarnih celicah na strehi. Prosim za ponudbe in nasvete kaj bi bilo najbolje. Hvala, lp.

Montaža vodovodne napeljave

  • Predviden rok za izvedbo: 1 - 3 mesece

Zdravo. V vrstni hiši, stari 40 let, je vodovodna napeljava 'zgnila'. Nekje smo že zamenjali, sedaj pa moramo še ostalo zamenjati, da ne bo spet poplave. Hvala vam in lp.

Prenova kopalnice

  • Površina kopalnice: 40 m2
  • Predviden rok izvedbe: 1 - 3 mesece

Potrebujemo adaptacijo kopalnice in samostojnega wc-ja. Najbolje bi bilo da pridete pogledat za pripravo ponudbe, v kolikor bi bili razpoložljivi do konca avgusta.

Sončna elektrarna (fotovoltaika)

  • Postavitev: Na strehi objekta
  • Predviden rok izvedbe: Več kot 3 mesece

Zdravo, V letošnjem letu nameravamo zamenjati sistem ogrevanja in sicer nabaviti toplotno črpalko kot vir. Sočasno bi na strehi hiše naredili/postavili fotovoltaične panele za namen samooskrbe z elektriko. Sleme hiše je usmerjeno sever - jug, tako da je najprimernejša ploskev za postavitev panelov usmerjena na zahod, kar ni najbolj ugodno. Gre za staro kamnito istrsko hišo, tlorisne velikosti 11 X 5 m. Streha je bila obnovljena leta . pri izračunu nosilnosti strešne konstrukcije je upoštevana dodatna obremenitev 30kg/m2. Prilagam fotografijo objekta. S spoštovanjem!

Prenova kopalnice

  • Površina kopalnice: 10 m2
  • Katera dela so predvidena?: Razbijanje obstoječe kopalnice, Odvoz materiala, Polaganje keramike, Vgradnja nove sanitarne opreme, Vodovodne inštalacije, Električne inštalacije
  • Predviden rok izvedbe: 1 - 3 mesece

Zdravo, prosim za ponudbe za prenovo kopalnice, hvala in lp

Prenova kopalnice

  • Površina kopalnice: 4 m2
  • Katera dela so predvidena?: Vgradnja nove sanitarne opreme, Vodovodne inštalacije
  • Predviden rok izvedbe: 1 - 3 mesece

Pozdravljeni, zamenjava obstoječe tuš kabine in tuš kadi ter zamenjava ploščic v tuš kadi z stekleno steno zaradi lažjega čiščenja (ni fug). Gre za tuš kabino z dvema stenama, na dveg pa so trenutno ploščice. Hvala, lp.

Sončna elektrarna (fotovoltaika)

  • Postavitev: Na strehi objekta
  • Predviden rok izvedbe: Več kot 3 mesece

Zdravo, kWh, streha JV, enokapna. Hvala, lp.

Ogrevanje prostorov

  • Tip objekta, v katerem želite namestiti toplotno črpalko: Zgolj menjava ogrevalnega sistema
  • Površina prostorov za ogrevanje: 200 m2
  • Trenutni način ogrevanja: Radiatorji
  • Potrebujete montažo toplotne črpalke?: Da
  • Potrebujete predhodni ogled?: Se bom dogovoril-a s ponudnikom
  • Rok za izvedbo: 1 - 3 mesece

Zdravo, odstranim peč na drva in montiran toplotno črpalko z zalogovnikom l inl sanitarne vode. Hvala, lp.

Sončna elektrarna (fotovoltaika)

  • Postavitev: Na strehi objekta
  • Predviden rok izvedbe: Takoj

Letna poraba električne energije: kWh

Prenova kopalnice

  • Površina kopalnice: 16 m2
  • Katera dela so predvidena?: Razbijanje obstoječe kopalnice, Odvoz materiala, Polaganje keramike, Vodovodne inštalacije
  • Predviden rok izvedbe: Več kot 3 mesece

Pozdravljeni, Tus kad s kanaleto, hvala in lp