Za čiščenje polovnega prostora smo izbrali Natural, Stiven Žlebič s.p.. Z izvajalcem smo zelo zadovoljni.
Čistilni servis NATURAL - Stiven Žlebič s.p., je svoje delo opravil kakovostno. Pristop k samemu delu je bil profesionalen, kar se je poznalo tudi pri rezultatu opravljene storitve.
Odziven, fleksibilen in kooperativen!
Profesionalnost in resnost.
Zelo smo zadovoljni z delom g. Žlebiča pri čiščenju pisarniških prostorov.
NATURAL, Stiven Žlebič s.p. so nam čistili poslovne prostore. Zelo smo bili zadovoljni!
Ponudnik se drži vseh dogovorov. Delo je dobro opravljeno.
Smo zadovoljni, delo opravil hitro.
O nas: Smo specializirano podjetje, za vzdrževanje čistoče vseh vrst objektov.
Pozdravljeni, potrebovala bi ponudbo za čiščenje prostorov na Letališki 32j - Ljubljana. Želimo, da bi se čistilo 2x tedensko (cca po 15.00uri) - m2 je pisarn in m2 je skupnih prostorov - čiščenje vseh pisan - skupaj imamo 6 pisarn od tega so trenutno zasedene 3 in bi bilo potrebno čistiti 3 pisarne- 60m2 (odnašanje smeti, čiščenje tal, prah s polic in če so mize pospravljenje, nas se pobriše tudi miza, če so na mizi dokumenti, naj se to ne prestavlja in se mize ne čisti); Ostale 40m2 pa so zaprte, ker so zaenkrat prazne. V primeru, da bodo zasedene še ostale pisarne bi vam to naknadno javila. Skupni prostori - m2 - čiščenje skupnih prostorov (odnašanje smeti, pomivanje tal); - čiščenje zunanjega dela (prazniti pepelnike in pomesti listje); - čiščenje WC+ kuhinje - 2x letno čiščenje oken oz. steklenih površin; - čiščenje kavnega avtomata 1 x mesečno za katerega ni potrebnega posebnega znanja in čistil. Lahko se tudi dogovorimo za ogled prostorov. Hvala, lep pozdrav!
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Apartma, spalnica, kuhinja, kopalnica. Hvala, lp
Tedensko ali 14 dnevno čiščenje fitnesa. Največji poudarek na 2x garderoba (skupna površina obeh garderob je 30m2, 2x tuš in 2x WC) Ostalih m2 zgolj sesanje gumirane podlage.
Pozdravljeni, iščemo čistilni servis, ki bi nam vsakodnevno očistil lokal (sanitarije, tla itd,), ter nastanitveni del (imamo 5 dvoposteljnih in 5 enoposteljnih sob). Hvala, lp
Čiščenje po odhodu gostov.
Spoštovani. Gre v glavnem za čiščenje stopnišča 6 etažne večstanovanjske stavbe (bloka) v Luciji. Natančnega podatka o površini stopnišča trenutno še nimamo. Želimo pridobiti vašo okvirno ponudbo po verjetno opravljenem ogledu lokacije in željah etažnih lastnikov. Lep pozdrav,
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp.