Pozdravljeni! Potrebujem toplotno črpalko. Lep pozdrav
Pozdravljeni. Pred novo kurilno sezono razmišljamo o menjavi ogrevalnega sistema in se zanimamo za toplotne črpalko zrak/voda. Glede TČ za ogrevanje sanitarne vode bi potrbeovali svetovanje- trenutno se ogreva na sončne kolektorje (stari). Prosil bi za svetovanje glede tega, kaj bi bilo pri nas izvedljivo.Izvedba bi bila pred novo kurilno sezono. Hvala in LP
Pozdravljeni, prosim ,da mi pošljete ponudbe za toplotne črpalke voda-voda, med katerimi naj bo tudi toplotna črpalka (gorenje in vaillant 14 Kw moči). Vaillant flexo therm vwf /4 14 kw. Lep podrav !
Pozdravljeni. Predelal bi ogrevanje na toplotno črpalko zrak -voda na obstoječo radijatorsko ogrevanje. Z novo kurilno sezono, bi preklopil tudi na ogrevanje sanitarne vode s sčrpalko, do takrat pa nam vodo ogrevajo sončni kolektorji. Zanima kaj vse je potrebno in kako tak projekt poteka,da se lahko pripravimo. Lep pozdrav
Pozdravljeni! Potrebujem toplotno črpalko. Lep pozdrav
Gre za obstoječ objekt. Hvala in LP
potrebujem predračun za primerno toplotno črpalko, poleg nje pa tudi še vso inštalacijo in radiatorje za objekt, ki tega žal nima, čeprav so tlake že uredili.... pritličje odprta kuhinja in dnevna soba 85m2, kolanica 18m2 manjši hodnik s stopniščem nadstropje, hodnik, ter 3 sobe v skupni izmeri m2 Hvala in LP
Pozdravljeni, iščem ponudnika za ogrevanje prostorov in sanitarne vode s pomočjo toplotne črpalke. Povsod imam talno gretje, vse inštalacije napeljane. Lep pozdrav
Pozdravljeni! Sedaj ogrevam prostore na kurilno olje. Želel bi sedanjo konfiguracijo ohraniti kot rezervni sistem ob vgradnji visokotemperaturne toplotne črpalke. Lep pozdrav
Pozdravljeni! V stanovanjski hiši imam ogrevanje z nizkokalorično pečjo Buderus na kurilno olje. Hiša je izolirana V prostorih so montirani AL. radiatorji. Peč je del sistema tudi za ogrevanje l bojlerja sanitarne vode, ki se ogreva še z sončnimi celicami in kot rezerva tudi z el grelcem. Rad bi postavil toplotno črpalko zrak/voda in jo vključil v ogrevalni sistem kot primarno gretje. Po moji oceni bi potreboval toplotno črpalko moči od 19 do 23 kw, tako, da bi jo lahko prijavil v sofinanciranje Eko sklada Lep pozdrav