Pozdravljeni, prosim za ponudbe. Hvala in lp
Moc cca 11 kw
Pozdravljeni, letna poraba cca 46 mv Naklon strehe 35° Želena moč cca 50mv Hvala, lp.
Pozdravljeni, V obstoječi hiši bi želel na novo namestiti sistem radiatorskega centralnega ogrevanja (ca. 7 radiatorjev, 3 vertikale) s kotlom na drva. Ocenjujem, da situacija ponuja dobro možnost namestitve. Kontaktirajte me prosim, če je za lažjo pripravo ponudbe potreben ogled.
Pozdravljeni Menjali bomo staro peč na olje/drva za novo na pelete. Rabili bi po možnosti demontažo, dobavo nove in njeno montažo + dodana 1-2 dodatna radiatorja. V glavnem komplet storitev. Hvala.
Pozdravljeni, nova napeljava vode v kopalnici in kuhinji , brez odtokov. Umivalnik, tuš , wc, bide, pralni stroj in napeljava vode v kuhinjo približno 5 m. Brez fine montaže in odtokov. Hvala, lp.
Pozdravljeni, kamin za novogradnjo. Oblika kamina na L z dviznimi vrati. Za obcasno ogrevanje cca 60m2 velik dnevni prostor. Skupaj z vgradnjo in obzidavo, do slikopleskarskih del. Dimnik je pripravljen. Prikljucek na visini cca cm, fi20, pod kotom 45. Hvala, lp.
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za sončno elektrarno. Hvala, lp.