Priklop pomivalnega stroja, zamenjava stropne svetilke oziroma luči.
Pozdravljeni, torej gre za novogradnjo. Kakšnih posebnih želja nimamo oziroma želimo le de je vse skupaj čim bolj praktično in uporabno. Gre za klasično napeljavo kot so vtičnice, stikala, stropna, notranja stopniščna ter zunanja osvetlitev. Hiša je preprosta nič posebnega. V pritljičju je garderoba, kurilnica, majhen wc, shramba, pralnica ter kuhinja z jedilnico in dnevno sobo v enem prostoru. Zgoraj v nadstropju pa je 5 mansardnih sob in kopalnica. Hvala za poslane ponudbe
Zdraov, Menjava starih varovalk z novimi. Hvala in lp
Zdravo. Hiša ima dva prostora, nima kleti rada bi naredila stanovanje v pritličju in tudi kopalnico, z vsemi inštalacijami , vodovodne in električne. Prosim, da me kontaktirate. Hvala in lep pozdrav.
Zdravo. Imamo vikend katerega bomo adaptirali, začeli bomo z elektriko. Potrebujem nekoga, ki bo prišel na ogled in bo mojster na tem področju, tudi ne želim, da se delo vleče v nedogled, ampak, da se opravi v najkrajšem možnem času oz. dogovoru. Hvala in lep pozdrav
Zdravo, Pregled napeljave za pralni stroj, potencialno menjava vticnice (trenutno je pralni stroj vezan direktno v vticnico, manjava v navadno), hvala in lp
Zdravo. Zamenjava avtomatske varovalke za močnejšo (pečico in indukcijsko ploščo 'meče ven'). Popravilo napeljave za dve luči (žarnice so ok, vendar ni toka). Hvala lepa!
Na novogradnji 3. gradbena faza potrebujem kpl elektroinstalacijo. Objekt se nahaja na Hrvaškem, otok Pag, Novalja.
Pozdravljnei. Priklop in montaza kuhinjske nape...montaza led ogledala v kopalnici...montaza televizorja na steno. Hvala in lp.