Delo se opravlja na Rakitni. Par stvari za urediti, nekje je zginila elektrika. Lp
Izdela el instslacije prostor cca m2 plus Strelovod. Prosil bi ogled.
Popravilo fizicne povezave na videofonu policetech (dahua) v stanova jski hisi, 1 zunanja vto enota in 2 notranji vth enoti
v 60 m2 velikem stanovanju v Črnučah želimo pregledati izvedbo obstoječih vtičnic (vezava, ozemljitve idr.) ter po potrebi izvesti popravilo oziroma zamenjavo. Prosim za ponudbo in predviden rok izvedbe.
Montaža lestencev- lustrov in priklop štedilnika.
adaptacija stanovanjske hiše na naslovu Prapretno 24a, Radeče. Hiša v treh etažah, vsaka po 80 m2, skupaj torej m2. Napeljava novih električnih instalacij v celoti.
Gre za prenovo stanovanja. Po celem stanovanju želiva zamenjati obstoječe instalacije. Na hodniku je el. omarica, zraven bi se naredila komunikacijska omarica za internet. Optika je speljana do vhodnih vrat. Internet kabel bi se napeljal do vsake sobe posebej. V dnevnem prostoru bi naredili predpripravo za klimo, če jo bomo v prihodnje potrebovali. V dnevnem prostoru, spalnici in eni sobi bo za rolete elektro pogon, in stikalo bi bilo poleg vseh stikal. Stikala bodo Tem Čatež - Modul Line (bela). Luči niso del ponudbe. Ponudba naj zajema tudi fino montažo - stikala in luči. Luči bodo spoti, razen nad mizo bo viseča svetilka in v sobah plafonjere.
V četrtek je blizu bloka udarila strela in vrglo je ven varovalko. Po ponovnem priklopu ne delata pečica in zvonec. Včeraj sem varovalke ponovno ugašala in odpirala in nato je nekaj glasno počilo. Prav tako je verjetno zaradi napetosti eno stikalo počilo, mislim, da je vse skupaj nevarno, nekaj z napeljavo ni v redu.
Potrebno je razdeliti sedanje uporabnime, stanovanja, v privatni hiši, ki ima trenutno za to etažo eno merilno mesto- en števec, zaradi delitve etaže na dve eniti je potrebno ločiti uporabniki. Soglasja in prispevki je že vse poravano, tudi novo eloktro omarico smo že nabavili, vsekakor pa je nujen predhodno ogled, ker bi vzporedno tudi načrtovali obnovo elektro omrežja v delu pritlčja, za kar so tudi že vse poravnani prispeki. KOT NUNO PA JE LOČITI SEDANJE UPORABNIKE V 1. NADSTROPJU, KER SEDANJE STANJE NAM ONEMOGOČA UPORABLATI DVEH KLIMATSKIH NAORAV S KATERIMI SE GREJEMO HLADIMOIN Potrebovali bi čim prej ogled in nato pripravo ponudbe, kaj bi bilo potrebno.
Pozdravljeni potreboval bi dogradnjo dodatne El. omarce za varovalke in razpeljavo ki bi bila nadometno pritrjena v kanale. Projek bi se izvajal 26.8., ko bo najemnik odsoten in se bojo lahko izvajala dela nemoteno v majhnem stanovanju. V prilogi dodajam natančnejši opis dela in načrte. LP. PS. za več informaci me kontaktirajte.