V trenutni dokumentaciji na GURS je napaka (navedena kvadratura garaže je nekajkrat večja od dejanske, celo večja od veliko parcele). Potrebno je vložiti zahtevo za popravek.
Parcelo 20/3 k.o. Želeče bi želel razdeliti na dve novi, kot je razvidno iz priložene skice. Zanima je vaša ponudba za izvedbo postopka.
Parcelacija v Medvodah
/4 Oplotnica
Pozdravljeni, prosim za ponudbo za izdelavo geodetskega načrta za parcele 19/7, 19/11, 18/3, /1, 19/9, 18/1, 18/2 (vse K.O. Depala vas), ki v naravi predstavljajo zaokroženo celoto z lastnim dostopom. Prosim za dopolnitev ponudbe s postavkami za ureditev meje (mejniki so na parcelah že prisotni - predvidevam pa, da je za potrebe gradnje potrebno na novo urediti oz. potrditi mejo, ter jo vpisati v kataster nepremičnin).
Glavni cilji prenove: Pridobitev dodatne sobe s prestavitvijo kuhinje v dnevno sobo in preureditev dnevne sobe v kuhinjo, jedilnico in dnevni prostor v enem. To bi dosegli z odstranitvijo stene med dnevno sobo in balkonom ter razširitvijo prostora. Prenova kopalnice, vključno z zamenjavo plinskega bojlerja in obnovo ločenega stranišča. Izravnava in položitev novih enakih talnih oblog v hodniku, dnevni sobi in novi spalnici (nekdanji kuhinji). Prestavitev radiatorjev in namestitev klimatske naprave v hodniku. Morebitna zamenjava balkonskih oken. Specifične zahteve: Kuhinja: bela barva z belim pultom in otokom. Kopalnica: bela barva z tuš kabino in dvema umivalnikoma. spalnica: vgradna omara
/5, občina -SOSTRO
1.Prestavitev meje z mejnika na obstoječ drug mejnik. 2. Razdelitev gradbene parcele + kupoprodajna za del le te.