Gospod Damijan se je mi takoj odzval in kot je obljubil, tako je tudi opravil dogovorjeno storitev. Po končanem delu, me je tudi poklical in me o samem poteku dela tudi obvestil. Sem zelo zadovoljna. Sedaj imam v bodoče njegov kontakt in se bova zagotovo še slišala v kolikor se kaj pokvari. Hvala vam, da imamo to možnost, da nam posredujete izvajalce, na naše povpraševanje.
Damjan je zelo azuren in sam poskrbi, da je delo nemoteno teče. Vse delo naredi v roku, ki ga obljubi.
Izvajalec se je držal dogovorjenih rokov in cene. Bil nam je na razpolago tudi z uporabnimi nasveti. Z veseljem ga priporočam naprej!
Profesionalnost, odzivnost, cena.
Se je zelo potrudil.
Smo bili zadovoljni.
Pozdravljeni, obnova električne napeljave v hlevu. Hvala, lp
Obnova el. inštalacij
zamenjava obstoječega priključnega zemeljskega kabla z novem zemeljskem kablom tipa NAY2Y-J 4x35mm2
Pozdravljeni, prosim za ponudbo. Hvala, lp
Potrebovali bi septembra. Lp
Montaža stikal okrog 20
Pregled celotne napeljave, ker meta ven fid.
Kopalnica, spalnica, dnevna soba, kuhinja s shrambo in hodnik, 56 m2 Sedaj je elektrika na dve žice brez ozemljitve. V stanah pa so položene cevi.
Vezava el.omarice un doz
Pozdravljeni, podjetje je v Dnevnikovi stavbi na Kopitarjevi 2 v Ljubljani v 2. nadstropju. Imamo v planu narediti 3 zadeve, vendar še ne vemo, če bomo delali ločeno ali vse naenkrat. Rabimo: 1. redne meritve, ki se delajo na vsakih 5 let. 2. popravilo razsvetljave, nove žarnice in menjavo varnostnih svetilk (12 kom), morda: stare baterije ven iz luči in poleg luči dodati nove varnostne svetilke. 3. napeljave dodatnega 3F voda po stropu, nekje 30m, od varovalk v sobo s strežniki, kjer bi naredili dodatno omarico + nekaj vtičnic. Prosimo za ponudbo ločeno za vsako zadevo in enega če naredimo vse skupaj. Jutri lahko preštejem svetilke in vtičnice. Po spominu bi rekel, da je 32 varovalk, vtičnic, in 60 stropnih svetilk, pri tem 12 varnostnih. Po dogovoru lahko naredimo ogled. Hvala, lp