Pozdravljeni, garsonjera - skupni prostor (spalnica ter dnevni prostor). Kako bi se lahko uredili prostor, da bi lahko prespale 3 osebe in se vedno zgledalo kot dnevni prostor. Hvala, lp.
Komplet notranja oprema ko bo hiša gotova.
Pozdravljeni, prosim za kakšnega arhitekta. Imamo montažno hišo, čakamo gradbeno dovoljenje, potrebovali pa bi arhitekta kar takoj, da na že lahko pomaga pri materialih in opremi. V kolikor nisem dosegljiva preko telefona, prosim za kontakt preko e-maila.lp.
Pozdravljeni, zanimamo se za notranjo oblikovalko, ki nam bo pomagala pri ureditvi nove hiše in svetovala glede materialov, kombinacij itd. Hvala, lp.
hišo ki je bila zasnovana kot vecstanovanjska (vec garsonjer) z enim skupnim vhodom bi rad po 15 letih predelal v enodruzinsko hišo!
Pozdravljeni, prenova kuhinje in jedilnice. Hvala, lp.
Pozdravljeni, rada bi prenovila stanovanje, ki je bilo zgrajeno v zač. 70let. Zamenjati bi bilo potrebno parket, ploščice, notranjo opremo, podreti eno predelno streno in mogoče še kaj, kar bi se videlo sproti v objektu.
Potrebujemo nasvete in ureditev za preureditev za notranje oblikovanje. Hvala za ponudbe!
Prosila bi za kombiniranje barve zidu Oz izbira zidne tapete, barve dnevnega pohištva ( omare v dnevni sobi, miza, stoli,...) in zaves. Katero bi se ujemajo Oz. pisalo h talnim ploščicami. Sliko ploščic pošiljam v priponki.
Pozdravljeni, starejša hiša, radi bi nardili za oddajanje, estetski popravki - malo zasterala ureditev. Hvala, lp.