Želim pergolo, ki bi bila samo z dvema stebroma, nasprotna stranica pa bi bila vpeta v AB ploščo hiše. Na vseh ostalih stranicah želim senčilo, ki gre do tal. Odvodnjavanje v stebru. Želim, da ima pergola možnost samodejnega prilagajanja lamel glede na sonce, veter, dež, sneg... LED razsvetljava ni potrebna. Dimenzija 7x4x2,8m. Barva naj bo antracit. Za dodatne informacije me prosim pokličite.
Velikost 6x7m
Kovinski standardni antracid nadstrešek za 2 osebna avta, postavitev trenutno na makadam, ki bo v par letih asfaltiran, z že postavljenimi robniki (širina 6m, dolžina 5m) ter brez zasnove za postavitev stebrov. Želja je tudi, da bi bil nadstrešek zaprt iz dveh strani (zadnje in stranske) z kakšno zračno stranico ali lamelami. Primer enega v priponki.
Bioklimatska pergola, oziroma nadstrešek kjer je možnost da se vsaj delno odpre. velikost cca.xcm, oziroma tudi se prilagodim, če gre za serijsko izdelavo, višine cm(je višina kjer se fasada konča). Na dveh stebrih, drugi del bi se pričvrstil na fasado(če je možno, če ne pa na 4 stebrih). Stebri antracitne barve, senčilo bele barve(pravilnik bloka).
X 70 Srebrne barve ročno krmiljenje z desne strani gledano od znotraj na ven .
Uporabna bi bila kot zastirka pred pogledi iz sosedovega balkona. Širina okna cm
Pozdravljeni, Ob novogradnji bi postavil kovinski nadstrešek v celikosti 6x4 metre nad teraso. Nadstrešek mora biti prostostoječi (ni možnosti vpetja v hišo), postavljen ob nepremičnini. Ob hiši je razpon med stebroma 6 metrov, na oddaljeni stranici pa je predvideno še vmesni steber na polovici. Streha je pločevinasta s izolacijo (popoldansko sonce). Zaščita armature: vroče cinkanje in barvanje v antracit odtenku. Terasa je že postavljena, manjka samo še nadstrešek. Več lahko preko telefona Hvala za ponudbe in lep pozdrav
Na zid fiksirana pergola Š x D od tega fiksna in drsna iz 2 dela
Rolete s komarniki, 3 okna. Dimenzije: 1 okno ca. cm (š) x cm(v) 2 okni ca. 74 cm (š) x cm(v)