Grelno napravo na plin, ki greje tudi sanitarno vodo nadomestiti z eno toplotno črpalko. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujem TČ za ogrevanje sanitarne vode. Obstoječ zalogovnik ROTEX L - ima tudi že pritrdilna mesta tako da bi direktno pritrdili gor. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujemo TČ, priključili bi jo tudi na obstoječi TVP bojler za sanitarno vodo katero grejem trenutno z kurilnim oljem. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujemo adaptacijo kamina. Vse podrobnosti in slike zabeležene v priponki. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujemo toplotno črpalko za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Gre za novogradnjo - talno gretje. Prosim za ponudbo, hvala.
-klet 16 m3 Prosim za ponudbe, potrebujem črpalko za ogrevanje sanitarne vode. Hvala in lp.
Imam grelnik vode sgl lentherm. Potrebujem TČ za ogrevanje sanitarne vode, priklopil bi na obstoječi bojler. Prosim za ponudbe,to bi želel urediti takoj po novem letu, hvala.
Gre za hišo, potrebujemo TČ za ogrevanje vode in prostorov. To bi želeli urediti nekje do konca leta, če nebo šlo tudi januarja. Prosim za ponudbe, hvala.
Potrebujemo TČ za ogrevanje vode in prostorov še za to kurilno sezono, čimprej. Potrebujemo tudi montažo. Prosim za ponudbo, hvala.
Gre za vikend, potrebujemo toplotno črplako, montirali bi v roku 1-ga meseca. Hvala